ДваДваВісім• сегодня в 02:11

Як же батьки ламають життя своїм дітям

Дивлюсь на подругу, їй 41 гарно виглядає, гарно заробляє, всі мужики які в неї була- нарциси і абюзери.
Єдиним нормальним мужиком був колишній з яким вони прожили 9 років, він 4 рази кликав її заміж, але вона відмовляла. Бо вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці) і бабка виносила їй мозг чому він не зробить ремонт в цій квартирі, бо вот її дід привів в квартиру з ремонтом. По факту він просто хотів щоб вони одружилися і купили своє, чи він би робив ремонт в квартирі жінки.
Мужик він класний, утримував її, працював багато,обʼїздили пів світу. Але бабі він дуже не подобався от вони і розійшлися в кінці кінців.
В результаті в нього сімʼя, двоє дітей, в неї постійні душевні травми.
Вам телефонограмма• 2 часа назад
Ответ дляДваДваВісім
Вони не жили з бабкою
Нічого не мішало, він пропонував одружитися і він вирішить це питання
А сам факт, что он там жил много лет и всем пользовался, не достаточная причина сделать ремонт? Что за условия со свадьбой? Тогда и жить там не надо было до свадьбы...

На_оба_рот• 2 часа назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Прицмак 10 лет жил, а на ремонт зажал. Хороший
Ага, 10 лет передохнул, сил набрался и женился на другой. И ремонт сделал скорее всего. Бабка права была, если мужик в жилье не вкладывается, значит долго здесь жить не собирается.
viter33• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
А чому він пристроїв свій зад, він повніїї забезпечував і досить добре.
Чоловік - молодець
Нема шлюбу - нема забезпечення
Твоя подружайка• 25 минут назад
Ответ дляСкляна миша
Мой не муж сделал ремонт у меня в квартире, живём дальше.
В чём проблема сделать ремонт у неё?
Бо це навіть не її. Мій не чоловік тоді ще теж робив ремонт в моїй квартирі. Але не в квартирі моїх батьків, моєї бабусі, моєї сестри... Куди як пустили, так і попросять. І так, ми планували сумісне майбутнє при цьому