ДваДваВісім• сегодня в 02:11
Як же батьки ламають життя своїм дітям
Дивлюсь на подругу, їй 41 гарно виглядає, гарно заробляє, всі мужики які в неї була- нарциси і абюзери.
Єдиним нормальним мужиком був колишній з яким вони прожили 9 років, він 4 рази кликав її заміж, але вона відмовляла. Бо вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці) і бабка виносила їй мозг чому він не зробить ремонт в цій квартирі, бо вот її дід привів в квартиру з ремонтом. По факту він просто хотів щоб вони одружилися і купили своє, чи він би робив ремонт в квартирі жінки.
Мужик він класний, утримував її, працював багато,обʼїздили пів світу. Але бабі він дуже не подобався от вони і розійшлися в кінці кінців.
В результаті в нього сімʼя, двоє дітей, в неї постійні душевні травми.
Пи Пи Пилюля• 2 часа назад
Ответ дляДваДваВісім
Подивіться хто кому написав перший.
Вы первая создали тему.
ДваДваВісім
• 2 часа назад
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы первая создали тему.
Так я не вам персонально її створювала
Ви трохи дивна
Шалена красуня• 2 часа назад
Чего это они такие классные и хорошо зарабатывающие сидели на голове у бабки 4 года?
Цвірінь• 2 часа назад
Оба в паре вели себя странно, но во всем виновата бабка. Хотя бабка молодец, она была права: хочешь - живи, но делай ремонт.
ДваДваВісім
• 2 часа назад
Ответ дляШалена красуня
В якої бабки на голові він сидів 4 года?
Обстановщица• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Бабка ще та штучка, вона навіть вішатись йшла бо подруга не хотіла робити те що хоче бабка
Та хай би завісилась.
Губной рояль• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Подивіться хто кому написав перший.
Посмотрела, я просто оставила комментарий, а вы с копьем на перевес кинулись защищать яйценосца - халявщики. Даже скрин кину, если у вас со зрением проблемы.)
ДваДваВісім
• 1 час назад
Ответ дляГубной рояль
Господи
відчіпіться від мене
Рятівник Малібу• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Я не знаю ким він себе вважав. Також не розумію в чому ви мене переконуєте? По моєму нормально не робити ремонт в чужій квартирі, а запропонувати жінці одружитись і забезпечити нову сімʼю житлом.
Нормально забезпечити СЕБЕ житлом, щоб не жити 9 років в чужій квартирі. То чому подруга не прийняла пропозицію, якщо і забезпечував , і пропонував?
Ще бабусю можу зрозуміти: дала можливість жити в квартирі, вони гроші розсирають, в розрусі живуть , він без кола-двора, в приймах. Такій собі зять, якщо чесно.
Фиона Шрековна• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Що заважало йому через рік стосунок зробити було пропозицію, а не чекати 9 років?
ДваДваВісім
• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
А звідки ви знаєте що він не зробив їй пропозицію через рік стосунків?
Фиона Шрековна• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Бо 9 років жили неодруженими і його це влаштовувало.
ДваДваВісім
• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
Його це влаштовувало і він робив 4 рази пропозицію?
Чим ви читаєте? У вас взагалі є здатність хоч трохи мислити?
Фиона Шрековна• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Його це влаштовувало- бо вона була тимчасовий варіант. Не бабуся винна. А він її не кохав. Юзав, щоб собі було комфортно.
ДваДваВісім
• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
І тому пропонував одружитися?
Фиона Шрековна• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
І тому пропонував одружитися?
Якби хотів - одружився б.
ДваДваВісім
• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
Так як одружився на своїй дружині.
Ну дружина погодилась.
Вічний двигун• 1 час назад
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Мене більше дивує не те, що ремонт за 9 років не зробили, а те що дітей не зробили. Люди на зйомі по 3є рожають і норм живуть. В неї пріоритети були якісь свої, а в нього свої. А те що зараз він одружений з дітьми, а вона ні, багато про що говорить
Может молодые были, не хотели ещё детей...мы с мужем женились в 19-ть, дочку родили в 29 лет.
Вічний двигун• 1 час назад
Родители тут причём? Если для вашей подруги бабка и её мнение было на первом месте, то мужик прав, что ушёл. Может, когда бабули не станет и ваша подруга подумает о себе и своей жизни.
Сметчица• 1 час назад
Так буває, але це не бабка винна. Так склалося, це просто життя, людям не вистачає мудрості, досвіду і такту зберегти відносини... або є такі внутрішні проблеми, за які ви не знаєте. А зараз подруга жалкує, що не погоджувалась на пропозицію? я так розумію, ініціатором розриву була вона.
Дикая Роза• 1 час назад
Ответ дляДваДваВісім
Так, 9 років
Так а чего он не женился то за 9 лет? Опять бабка виновата была?
ДваДваВісім
• 1 час назад
Ответ дляДикая Роза
Тому що йому відмовили 4 рази про що написано в темі.
Дикая Роза• 58 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
Ну так была ж причина у нее какая-то? Представим она хочет чтоб он сделал ремонт ей. Он говорит-выходи замуж тогда буду делать. Она-нет. Почему нет то? Значит была какая-то причина.
Короче бабка там не при чём. Мне видеться что у подруга вавка какая-то в голове.
ТочноБудет• 35 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
Бабці він не подобався, бабця токс, ображалась на неї не розмовляла бо вона живе з мужиком який не хоче ремонт робити, значить ні про що не дбає.
Так она с ним до свадьбы жила у бабушки и отказывала из-за бабушки?
ТочноБудет• 35 минут назад
Ответ дляМой_ужин
Можна вважати, що вони розлучились, таких випадків і без бабусь повно.
Не, тут точно бабка виновата
ТочноБудет• 34 минуты назад
Ответ дляТоскующая
ну так може мона не могла завагітніти наприклад: він її і кинув
Или она его
ТочноБудет• 32 минуты назад
Ответ дляДваДваВісім
Вони не жили з бабкою
Нічого не мішало, він пропонував одружитися і він вирішить це питання
Вот это поворот