ДваДваВісім• сегодня в 02:11
Як же батьки ламають життя своїм дітям
Дивлюсь на подругу, їй 41 гарно виглядає, гарно заробляє, всі мужики які в неї була- нарциси і абюзери.
Єдиним нормальним мужиком був колишній з яким вони прожили 9 років, він 4 рази кликав її заміж, але вона відмовляла. Бо вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці) і бабка виносила їй мозг чому він не зробить ремонт в цій квартирі, бо вот її дід привів в квартиру з ремонтом. По факту він просто хотів щоб вони одружилися і купили своє, чи він би робив ремонт в квартирі жінки.
Мужик він класний, утримував її, працював багато,обʼїздили пів світу. Але бабі він дуже не подобався от вони і розійшлися в кінці кінців.
В результаті в нього сімʼя, двоє дітей, в неї постійні душевні травми.
Фиона Шрековна• сегодня в 12:10
Ответ дляДваДваВісім
Ну яка, поясніть?
Що ваша подруга як і її батьки вісять на бабиній шиї, ще й її звинувачують. Помре баба - то й ради собі не дадуть. Пропадуть як руді миші.
Фиона Шрековна• сегодня в 12:12
Ответ дляКучМала
так а чого вони розійшлися?
подруга дуже інфантильна, не працювала, дітей не народила. Вона так і живе без ремонту?
І без роботи.....
Фиона Шрековна• сегодня в 12:12
Ответ дляДваДваВісім
Ремонт вона вже давно зробила.
За 50 штук? Баба проспонсорувала?
Фиона Шрековна• сегодня в 12:13
Ответ дляДваДваВісім
Ну а шо далі, заміж вона не хоче, дітей вони не роблять, ремонт теж. Який сенс далі так жити?
А винна баба......
ДваДваВісім
• сегодня в 12:13
Ответ дляФиона Шрековна
А з чого ви взяли що вони вІсять на бабиній шиї?
Чого ви всю тему щось вигадуєте і перекручуєте ?
ДваДваВісім
• сегодня в 12:14
Ответ дляФиона Шрековна
За 50 штук? Баба проспонсорувала?
Чому баба мала спонсорувати?
Фиона Шрековна• сегодня в 12:17
Ответ дляДваДваВісім
Ну на своє ж житло не заробили.
Фиона Шрековна• сегодня в 12:18
Ответ дляДваДваВісім
Чому баба мала спонсорувати?
Я питаю, а не стверджую. То хто оплатив ремонт?
ДваДваВісім
• сегодня в 12:19
Ответ дляФиона Шрековна
Я на допиті? Яка вам різниця хто оплатив ремонт?
ДваДваВісім
• сегодня в 12:19
Ответ дляФиона Шрековна
Ну на своє ж житло не заробили.
Звідки ви це знаєте?
Фиона Шрековна• сегодня в 12:20
Ответ дляДваДваВісім
Ми ж розбираєм корінь проблеми. А проблему ви ж винесли на обговорення.
ПушАпница• сегодня в 12:20
Пусть бы бабка вешалась, на хрен она нужна. Но такие только угрожают, манипуляторы.
ДваДваВісім
• сегодня в 12:21
Ответ дляФиона Шрековна
Як інфомація про те хто оплатив ремонт після того як вони розійшлися вплине на корінь проблеми?
Фиона Шрековна• сегодня в 12:24
Ответ дляДваДваВісім
Звідки ви це знаєте?
Ви пишете. Що в бабусі і дім, і квартира. А інші члени сім´ї живуть в її житлі.
Фиона Шрековна• сегодня в 12:26
Ответ дляПушАпница
Ага. Але перед смертю все майно сусіду переписала.
ДваДваВісім
• сегодня в 12:29
Ответ дляФиона Шрековна
І? Так я вас запитала з чого ви взяли що вони ні на що не заробили?
Пліткарка• сегодня в 12:29
Ответ дляДваДваВісім
Бабці він не подобався, бабця токс, ображалась на неї не розмовляла бо вона живе з мужиком який не хоче ремонт робити, значить ні про що не дбає.
Ви на приколі, вони могли зняти і залишити ту токсичну ситуацію.Наче дорослі, а позиція дитяча
Той класний мужик, міг сказати, мала збирай речі я вирішив питання
Пліткарка• сегодня в 12:30
Ответ дляДваДваВісім
Вони не жили з бабкою
Нічого не мішало, він пропонував одружитися і він вирішить це питання
а без одруження вирішити ?
ДваДваВісім
• сегодня в 12:30
Ответ дляПліткарка
Вона не хотіла збирати речі.
Пліткарка• сегодня в 12:32
Ответ дляДваДваВісім
А чому він пристроїв свій зад, він повніїї забезпечував і досить добре.
а побутові умови? мені дісталась кварртира у спадок, коханець одразу запропонував ремонт.
І це ми не жили в ній, і не одружені були
Мужик класний дивний
Пліткарка• сегодня в 12:33
Ответ дляДваДваВісім
По моєму логічно що люди створюють сімʼю і думають де вони будуть жити. Для чого вам одній дім?
ні це гнила логіка, якщо мені потрібен дом-я будую, без умов навіщо
Пліткарка• сегодня в 12:36
Ответ дляДваДваВісім
Я не знаю ким він себе вважав. Також не розумію в чому ви мене переконуєте? По моєму нормально не робити ремонт в чужій квартирі, а запропонувати жінці одружитись і забезпечити нову сімʼю житлом.
не нормально жити в коханою жінкою в поганих умовах, це точно .Козел він.
Оренда ще існує, оплачує і вони живуть нормально ,а не в старих речах чужик
чпокатися на старому матрасі -це верх розуму
Пліткарка• сегодня в 12:37
Ответ дляПушАпница
и потом живут 105 лет в обед
Пліткарка• сегодня в 12:38
Ответ дляДваДваВісім
Вона не хотіла збирати речі.
забрав би без речей, купив би новий одяг і т д
Пліткарка• сегодня в 12:42
Ответ дляДваДваВісім
Якой такой?
Ремонт це поміняти проводку, батареї, вікна, зробити балкон, а не обої переклеїти як тут багато хто думає.
влітку зробили, під сдачу 12 000 дол 47 м2 ,біла квартира з меблями
120 дол в місяць коштує за 9 років
Фиона Шрековна• сегодня в 12:43
Ответ дляДваДваВісім
На житло ні.
ТочноБудет• сегодня в 12:44
Ответ дляДваДваВісім
Її батьки живуть з бабою. Для чого їй жити на зйомі якщо в неї є де жити?
Где? В квартире с родителями и бабушкой?
Фиона Шрековна• сегодня в 12:44
Ответ дляДваДваВісім
Вона не хотіла збирати речі.
Так вона не хотіла чи бабка не давала? Чому до бабки претензії?
Фиона Шрековна• сегодня в 12:45
Ответ дляПліткарка
35 річної давнини......
ТочноБудет• сегодня в 12:45
Ответ дляФиона Шрековна
Так кому належить квартира де живе баба з батьками вашої подруги?
С чего вы взяли, что квартира вообще существует