Швендяю містами• сегодня в 12:15
випускний альбом в змішаній групі ДНЗ -як у вас?
Поясніть, будь ласка, як це відбувається. В групі 5 дітей-випускників. Вихователька сказала, що батьки мають самі це зробити, якщо їм це цікаво. Але. Вихователька працює уже років 30, є інші групи в садочку - невже ці контакти виробників випусних альбомів це якась терра інкогніта? Я думала, їх передають з року в рік наступним випускам. Як це у вас в садочку організовано?
Der_Natali• сегодня в 12:19
Ми самі знайшли, обговорили з фотографом і батьками .Також є діти які залишаються на наступний пік в садочку але фото погодились робити всі
ЗабежАЛОЧКА• сегодня в 12:20
у нас какая-то активная мама нашла фотографа сама, никто контакты не давал
Вельшановна• сегодня в 12:21
В садике детей был ´прикормленый´ фотограф, абсолютный рукожоп, но не в каждом же такое есть. Мамы которым это было важно и необходимо искали фотографов сами и договаривались.
Автопортрет нурофена• сегодня в 12:29
Ідеальна ситуація:) я би одразу зізналася, що мені нецікаво:)))
А вихователька вже має негативний досвід спілкування з неадекватами і не хоче нічого рекомендувати, бо як завжди лишиться винуватою, якщо комусь щось не сподобається.