Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 апреля в 21:16
Автоматизація маркетингу, GHL хто в працює в цій сфері?
Маю англійську рівня В2, але ще продовжую вчити. Хочу пройти дані курси. Підкажіть будь ласка, хто працює в цій сфері - які курси порекомендуєте пройти? Чи є замовники? Особливо цікавлять закордонні компанії. Дякую.
Черговий по кухні• 30 апреля в 21:27
Та ніхто нічого тут не порадить. Я вже запитувала. Мені сказали ’шукайте’. Хоча я хотіла щоб щось порадили.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 апреля в 21:59
Ответ дляЧерговий по кухні
Ви теж зібралися рухатись в даному напрямку?