Україна наше все• 30 апреля в 22:00
Зеленському довіряє 81%
Лукава_Кiшка• 30 апреля в 22:18
Мона Лиза• 30 апреля в 22:21
Ответ дляСладко-соленая
Якщо взяти мою велику родину і спитати кого б обрали наступного разу з можливих кандидатів. Мабуть більше половини обрала б Зе.
І тут не питання довіри, тут питання вибору.
Якого вибору? Якраз із ним у більшості українців немає жодного вибору, окрім як загинути у найближчому майбутньому.
Сладко-соленая• 30 апреля в 22:20
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Понимание приходит через боль. Только через свою собственную боль приходит понимание и осознание тех или иных событий и поступков. Вы и ваша семья не понесли ущерба, скажем так.
Не сказала б.
Це Сумська обл, Чернігівська обл. Київ. Більшість військових. Один вже загинув. Двое поранених (багато операцій).
Втрати житла не було тут, але пошкоджені були. Відновили по програмі.
Сладко-соленая• 30 апреля в 22:21
Ответ дляМона Лиза
Вибору якого немає
Слухи-руки не распускаю• 30 апреля в 22:21
Ответ дляСладко-соленая
Не сказала б.
Тогда зачем вам Зеленский?
Сладко-соленая• 30 апреля в 22:23
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Тогда зачем вам Зеленский?
Якщо обирати між інших
Безсовісна кума• 30 апреля в 22:26
их имеют во все дыры, но они продолжают петь ему дифирамбы)))
мазохисты))
Полуничка• 30 апреля в 22:31
на сайте КМІС последний опрос за март - 62 %
в том числе полностью доверяют 28%
Білочкой назви• 30 апреля в 22:30
Савєтчіци, Вова Зєлєнскій ваш сексі ідєал? Каждий день тєми а ньом. А как же ваши муженьочкі? Нє рєвнуют вас, кукалок?
Лукава_Кiшка• 30 апреля в 22:34
Ответ дляТАЗератти
Клас , 73% еволюціонують
Размножаются почкованием
Пез Году Неделя• 30 апреля в 22:37
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Наш особенный, те затемненные, а он просветленный. Нужно понимать разницу.
Те все в шапочках, а ми вільні
Слухи-руки не распускаю• 30 апреля в 22:37
Ответ дляПолуничка
в том числе полностью доверяют 28%
28% - похоже на правду. Четверть советчиц хотят продолжения войны, очень сильно хотят, без всяких сомнений.
Безлім на все• 30 апреля в 22:43
Ответ дляЖонДуан
Якщо його на восьмий рік керування підтримують 81%, то Україна безнадійна.
Росіяни 26 років поспіль хуйла підтримують, що скажете про цей феномен? Там у всіх повна клініка?
Каяспер• 30 апреля в 22:46
Ответ дляПроня_Прокоповна
Надо было сразу 100% писать, а лучше 120%
Чего мелочиться.
Такое себе даже путин с Трампом не рисуют, все таки нужно сделать вид существования оппозиции
Единая страна!• 30 апреля в 22:47
Ответ дляПозитивна
Опитування проводилося серед глядачів марафону потужності
Опитування було серед ,Єрмака ,Міндіча, Умерова
ЖонДуан• 30 апреля в 22:50
Ответ дляБезлім на все
Пофіг на рашку і що там робиться. Досить заглядати на неї через паркан. В Україні є своє.
ЖующаЯКонфету• 30 апреля в 22:48
Йому вірили максимум два роки війни, потім стільки вилізло злочинів проти народу, що репутації кінець!
Життє Бентежне• 30 апреля в 22:55
Ответ дляПроня_Прокоповна
Чего мелочиться.
Ну не все зразу ж, далі буде ...
Безлім на все• 30 апреля в 23:06
Ответ дляЖонДуан
В тому то і річ, що у нас своє, тільки чомусь кацапські мразі у наше сунуть свого рашистського писка
Незнакомлюся• 30 апреля в 23:40
Ответ дляПроня_Прокоповна
Чего мелочиться.
в 100% - не верится как-то.. а 120 % - в точку!
Незнакомлюся• 30 апреля в 23:44
Ответ дляБаза_птеродактилей
Кто выбирает Зеленского- выбирает войну.
надо выбирать Залужного - он за ’мир’. Только пусть расскажет, где его сын, а то известно только про дочек.
База_птеродактилей• 1 час назад
Ответ дляНезнакомлюся
?