Басноплетка• 2 часа назад

Чоловік натякнув шоб я ходила на манікюр і фарбувала нігті

Це він на когось задивляєттся і бачить як інші жінки фарбують нігті і йому це подобається?
фан L.O.S.T.• 2 часа назад
Ответ дляЯ таке знаю
Рукавички просто існують.
Я живу в селі. Мені 49.
На городі щонайменше проводжу 3 години на день.
Близько такого жаху нема.
Маникюр роблю сама.
У сусідок через одну манікюри з малюнками. А вони теж на городі, у деяких кури, кози, корови.
Так що не кажить мені.

Я думаю, що цій жінці не завадить на гроші чоловіка проводити кілька годин в салоні 2 рази на тиждень. І відпочине, і через місяць руки не впізнати буде.
В 35 років це жах. Я таке бачила тільки в 60 + , і те не у кожній.
никогда не понимала, как можно отдохнуть, сидя в салоне. для меня это пытка, и парикмахерская туда же

Сяду на шию, дорого!• 1 час назад
Ответ длядолой_лама
Я уявила собі свою бабусю, яка в городі посапала, корову,свиню, курей погодувала, ,масочку зробила і на манікюр пішла.
Ви ніколи в селі не були? У 35-річної жінки шкіра на пальцях порепана і в них земля вже навічно в´їлася.
Наші бабусі жили і працювали в інші часи. Доречі в моєї матері, яка живе в селі, 74 роки є город і кури,такого немає. Я недавно подумала, що за життя я її ніколи не бачила з брудним волоссям, ніколи. Навіть до сьогодня. Коли не було води в будинку, мила в тазіку, воду брала з криниці, волосся це святе. Все від людини залежить. Ні в якому разі не засуджую людей в депресії, чи хворих людей.
Автопортрет нурофена• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
В мене праця руками. Ще й тонка шкіра, холодова алергія
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років
Ну то сходіть на манікюр. Багато хто працює руками.
Я таке знаю• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Честно? Для меня тоже.
Поэтому научилась сама делать маникюр, педикюр и стричься.
Но тут, если женщине норм ходить с грязными ногтями и иссушенной кожей на руках, и думает, что там только красят ногти, то может, салон ей мозги на место вправит.

Мужа понимаю. Мужики визуалы. Небось, как представит, что она такими руками его ласкает - сразу все падает. Извините.
Автопортрет нурофена• 1 час назад
Ответ длядолой_лама
Перед городом шарябали мило щоб під нігті забилось, а потім прали щось вручну щоб відмиломь, на ніч жирненький крем. Ви як розкажете
Файна_зупка• 1 час назад
Авторе, в мене теж холодова алергія і я старша за вас на 10+ років
Манікюру 2 тижні, завтра свіжий зроблю

Йдіть до салону, робіть манікюр та парафінові ванночки, вони рятують при холодовій алергії. Руками працюйте в рукавичках, користуйтеся кремами для рук. Це жах мати такі руки в 35 років. Якщо треба перефарбовувати лак кожні 3 дні, то так і робіть або покривайте прозорим, він теж захищає від пошкоджень
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляБасноплетка
Поки не потепліє в мене такі зморшки
35 років
Просто помойте руки, почистить ногти и научитесь пользоваться перчатками

Шумелка Мышь• 1 час назад
Автор нас тролить, це неї її руки
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляЗапароленое одеяло
если будет покрытие,то ногти будут в лучшем состоянии.Я тоже работаю руками,без покрытия ломаются под корень.Ну и никто вам не мешает делать просто нюд.То, что на фото,конечно жесть( как не женские пальцы
Похоже что мужик прикалывается
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я тоже не люблю. Потому ещё до ковида купила и лампу и лаки и позже фрезер. Сама себе дома под фильм делаю)
Джонсонюк• 54 минуты назад
в смысле сказал, чтобы вы делали? он имеет право говорить что вам делать со своей внешностью? скажите ему пусть тоже делает маникюр и делает покрытие бесцветным лаком, вам так нравиться у мужчин...