Лгин• 2 часа назад

Это охота на ведьм?

Вы считаете, что подросток действительно мог как-то получить ценную информацию и сливать ее? Или это из разряда «был бы человек, а статья найдется»? Мне сложно представить, что он мог там наснимать такого секретного.
Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід 16-річному львів’янину, який, за версією слідства, адміністрував Telegram-канал, де публікував фото та відео військових літаків та передавав матеріали про розташування, переміщення та базування авіації.

Упродовж 2025-2026 років підозрюваний публікував у мережі фото й відео літаків МіГ-29, F-16, Іл-76, Су-24 та іншої техніки із деталями щодо озброєння, місця перебування та передислокації. Підліток надсилав відео з львівського аеропорту без ретушування іншим користувачам. Правоохоронці виявили листування з особою під псевдонімом “Авіація”, яку вважають військовослужбовцем РФ.

Неповнолітній, який мешкав неподалік летовища, мав змогу регулярно фотографувати польоти та нібито отримував гроші за знімки військової техніки. Під час обшуку вдома у підозрюваного вилучили телефони та фотоапарат із матеріалами.

Адвокат наполягав помістити хлопця під домашній арешт, оскільки йому лише 16 років, він має постійне місце проживання, частково визнає провину та співпрацює зі слідством.

Підозрюваний перебуватиме у Львівській установі виконання покарань №19 до 14 червня 2026 року без права внесення застави. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.
автор Лгин • 1 час назад
Ответ дляПушкининиана
наверное публиковала, но видите как все перекручено, что тцк назвали военными, и что эти данные МОГЛИ использоваться, а могли и не использоваться же.
Да, все дело в формулировках. Так и здесь «листування з особою під псевдонімом “Авіація”, яку вважають військовослужбовцем РФ». Вважають чи є військовослужбовцем?

Чавонадо• 1 час назад
Ответ дляЛгин
Що знімав? Як літачки сідають? А то ворог не знає, де летовище у Львові? Що він там міг назнімати? Розташування? Не смішіть. Це треба з дрону зйомку робити.
Вот от таких и знают где что и как. Штрафовать родителей, а этого на перевоспитание в какой- нибудь интернат тюремного типа на пару лет
Подмигашка• 1 час назад
Розвідувальні дрони як у себе вдома літають, але злив підліток. Чомусь не показують суди хто зливає за виробництва, склади із середини, чи коли наша влада фотографується для змі, а тоді туди влітає
А я с Рио-де-Житомира!• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Це зрив мобілізації.
У вас помилка в останньому слові. Я тільки за справедливу мобілізацію, тому вважаю, що в перших рядах повинні йти військові пенсіонери 40+, тцсцикуни, силовики охоронних агенцій різних форм власності і т.п. навчене шобло. Тоді це буде мобілізація, а поки що весь світ мовчки, бездушно спостерігає за моГилізацією українців та знищенням нації.
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
В тцк також люди. Всі хочуть щоб їх захищали, хочуть перемоги, але чужими руками. Ну-ну…
Люди? Нет, это нечесть, черти проклятые.
Божий одуванчик• 1 час назад
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
І діти всього правлячого шобла
Бутерброд з ікрою• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Це зрив мобілізації.
А чого зрив. У нас рабства немає. Сказав верховний головнокомандувач. Я йому вірю

Бутерброд з ікрою• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Статистика міграційної щось не дуже схожа на зачинені кордони, одних регулярних рейсових автобусів з України дуже багато.
А погранцы которые раз от раза пернходят на ту сторону и просят убежища. Они разве не знают, что можно сесть в рейсовый автобус
Просто Фіфа• 1 час назад
Ответ для66сезон666серия
Щоб ви сиділи і патякали в інтернеті, а не лежали поховані.
А ви?
Пишете з окопу всією родиною, діти подають патрони ?
Дама_из_рекламы• 1 час назад
Ответ дляЛгин
Он умственно отсталый и не осознавал, что делает? Если нет, то пусть сидит
Алина-1240• 1 час назад
Нет, не мог
Ліньки гуглить• 22 минуты назад
Ответ дляПодмигашка
В Львові не літають, як у себе вдома.