Хлопаю ресницами• 02 мая в 09:52

Майстер з манікюру мовчить всю годину роботи. Я теж мовчу.

Ми обидві мовчимо. Це нормальні стосунки? Як у вас?
Весела бджілка• 02 мая в 14:34
Ответ дляДобрая свекровь
Моя майстер увесь час дивиться турецькі серіали,або щось про екстрасенсів. А я соромлюся сказати, що мені не подобається (
Зато вы теперь в теме

Допоможіть знайти• 02 мая в 15:08
Це ідеальні ’стосунки’.
Майстриня з манікюру до якої я ходила, постійно розказувала про себе, мужа про дітей, родичей, потім починалося розпитування про моє особисте життя при розмові від неє несло сигаретами, або вчорашнім пивком.
Ирина-61a8• 02 мая в 20:47
Тоже иногда читаю. Стоматолог молчит. А что он должен песни петь?