Горлаю зрання• 02 мая в 13:02
Посмотрите как люди времён ссср ярко и модно одеты! а говорили, что жизнь
Была серая . Вот какое красочное фото мне попалось.
Кучерявочка• 02 мая в 14:00
Ответ дляМуууумие
Из Киева никто никого не эвакуировал, но мое детство частично закончилось тогда, потому что везде все только и говорили, что радиацию не видно и что все умрут от лучевой болезни. Потом началась тема, что ничего нельзя покупать на рынке, что все может быть из чернобыльской зоны, нельзя покупать вещи в комиссионках, тоже могут быть оттуда. До сих пор помню эти разговоры вокруг
Я 1976 р.н., сестра 1978. Наз вивезли майже всією школою по різним таборам на все літо. Сестру вивезли в Бердянськ, мене в Жданівську область, моїх подруг з двору теж вивезли на все літо в табір
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая в 14:01
Ответ дляЛовлю капці
По описаниям я так поняла, что тогда вообще лучше было не рожать. Женщины были, как коровы на конвейер. Не хотела никого обидеть, написала, что читала
Кто не хотел - не рожал.
Где вы про конвейер читали?
Залізна тьотя• 02 мая в 14:01
Ответ дляГолодаю
Мені було вісім. На перше травня з батьками шашлик в лісі їли. Ніхто нікого не вивозив. Моя двоюрідні сестра четвертого травня в київському пологому народилась.
Школярів всіх вивезли. За виключенням тих дітей, чиї батьки відмовились письмово. Про що ви розповідаєте?
А на параді я сама була,1 травня.Вивозили в кінці травня.Всіх 100% школярів з Києва.Загугліть,це ж не секрет.Брат був під Кривим Рогом,сестра в Карпатах,двоюрідні в Дніпропетровській та Хмельницькій областях.Памятаю як брат радів що відмінили екзамени в 7 класі
В кінці серпня повернулись назад.Брата забрали трохи раніше,батьки писали заяву,бо захворіла бабуся.
Муууумие• 02 мая в 14:02
Ответ дляКучерявочка
Ну вот меня в мои 4 года никто никуда не увозил и более того, моей маме ещё и отпуск не давали, она хотела хоть куда-то со мной поехать, типа критическая инфраструктура и профессия
Забризкана водою• 02 мая в 14:03
Ответ дляГолодаю
Хто в цьому винен? Точно, хуйло
Да вы что!Если у вашего мужа на работе начальник дерьмо,то муж имеет полное право лупить вас,как сидоровую козу за то,что борщ не сварила.А виноват будет начальник!
Кучерявочка• 02 мая в 14:03
Ответ дляМуууумие
Автор вище писала про школярів. За малечу не знаю, але мою школу всю вивезли, була купа автобусів, збирали всіх біля школи. Це була моя перша поїздка і остання за все дитинство на море.
Голодаю• 02 мая в 14:03
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А де взяв? Від батьків, які в совку отримали?
Як це ’нащо ще’? Пасивний дохід. А куди ж він витрачав свою величезну зарплату?
Я ж писала, працював, як коняка, в ССМУ, і встиг отримати перед розвалом совка. А пенсію таку він заробив в незалежній Україні. Бо його цінували, як працівника, як людину, а не кидали подачки
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая в 14:04
Ответ дляЗабризкана водою
А как же миллиарды рублей, пропавших на сберкнижках?
Нестыковочка.
Та коментаторша, видимо, из совсем бедных. У её родственников книжек не было и жили в бараке. Тоже, кстати, государством выданным.
Как и миллионы позже приватизированных квартир.
Муууумие• 02 мая в 14:05
Ответ дляКучерявочка
Ну а я пишу за малечу, я из Киева выехала в первый раз в 1991 году, до этого просто не было возможностей
СережкинаЯ• 02 мая в 14:08
Ответ дляГолодаю
дозволили когось кудись везти тільки після останнього дзвоника, після 25 травня, і то батькам не давали відгулів, відпусток, везли бабусями, що часто через весь союз їхали, щоб забрати київських, чернігівських дітей (чернігівським через два тижня після аварії сказали зібрати речі на евакуацію і так нікуди не повезли, тільки дали з експрес-аптечки ампули з таблетками йодіду калію, але всі ми їх берегли на ’чорний день’), в мене мама ледве-ледве через страшний блат зуміла на тридцяте травня тоді од Києва квиток взяти на Херсон, загальний вагон, без місць, весь битком набитий жінками і дітьми
Голодаю• 02 мая в 14:05
Ответ дляЗалізна тьотя
Нам ніхто і не пропонував. Загугліть? В мене однокласниця з Прип´яті була. Багато цікавого розповідала. І не так гарно, як писали радянські газети
Ноунэйм• 02 мая в 14:05
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В цифрах, будь ласка. І не за останній рік, коли їх дефіцит. А в 2000-х, наприклад.
У молодшого брата крещений машиністом бульдозера був у 2000х, дарував йому дуже дорогі подарунки, мої батьки таких іграшок не могли собі дозволити купити - машинки великі на управлінні, лего великі коробки.
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая в 14:06
Ответ дляГолодаю
Чудово. Квартиру отримав від совка. А при незалежності так і не заробив, бо йому не було треба? Цікава позиція
Кучерявочка• 02 мая в 14:08
Ответ дляМуууумие
Ну так малих таких звісно не могли вивезти. Чи ви в 4 роки могли б без батьків бути у таборі? Інші вивозили в інші області до родичів,в кого була можливість. Чи ви хотіли аби вас в дитбудинок для малечі вивезли?
Голодаю• 02 мая в 14:06
Ответ дляЗабризкана водою
Ви самі зрозуміли, що написали? 🤣
Ща как дам• 02 мая в 14:08
Ответ дляПукимончиг
Просто раньше не было интернета, потому вы ничего не знали)
Нет, не нужно мне навязывать! Я смотрю исключительно на тотальное отсутствие доброты, эмпатии, человечности, сострадания, взаимопомощи и взаимоподдержки и тд!
СережкинаЯ• 02 мая в 14:08
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Нестыковочка.
це в українців гроші пропали, в білорусів, знаю, теж, росіянам все компенсували з відсотками за наш рахунок
А_я_ЛОЖУ!• 02 мая в 14:08
Ответ дляЄдина Країна
Медпомощь)))
Зараз так само можна отримати, тільки вибір є - у приватного офіційно, в не підпільно, або у державного. Тоді вибору не було.
Якщо не хворів нічим особливим, то так, медицина була гарною.
Мене дрожь бере від тієї медицини.
Ну смотрите, вот в селе у моей бабы, фельдшерский пункт, в соседнем селе была аптека, больница, где делались несложные операции. Район в 10 км, автобус ходил раз пять в день. Сейчас нет ни медпункта, ни больницы и автобус два раза в неделю, к доктору или такси, или нанимать соседа надо, или на станцию 5 км шпилить на поезд, или так же на трассу.
Муууумие• 02 мая в 14:08
Ответ дляКучерявочка
Так родителей не пускали даже в отпуск. Плевать хотели на ту малечу
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая в 14:09
Ответ дляНоунэйм
Може тому, що мав ще сторонні підробітки на бульдозері? По сумісництву, за готівку.
Щось я не бачу черги в пту на професію машиніста бульдозера серед сучасної молоді.
Залізна тьотя• 02 мая в 14:09
Ответ дляГолодаю
Ви в школі вчились? Не може такого бути. Спитайте в батьків Всіх школярів вивозили на оздоровлення, за винятком тих хто відмовився
Физрукая• 02 мая в 14:09
Ответ дляЗ родзинкою
Зато ’причёски сейчас не такие ужасные и есть все’)))
И к платному лору за 1,5 тыс можно сходить, потому что бесплатного нужно 2 недели ждать
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая в 14:09
Ответ дляСережкинаЯ
Яким чином ’за ваш рахунок ’ ?
Голодаю• 02 мая в 14:09
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну вибачте, що я перевернула ваш світогляд. Люди тратять гроші не лише на квартири, прикиньте. Живіть тепер з цим🤣
А_я_ЛОЖУ!• 02 мая в 14:10
Ответ дляГолодаю
Моя родичка, 85 року народження, з жахом згадує, як їй гланди рвали. Хоч мала була, а лікарів боялась довго.
в каком году?
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 мая в 14:10
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
А потом ей по нсзу сделают бесплатно или дадут родственникам длинный список на все + плата за день стационара?
Ща как дам• 02 мая в 14:10
Ответ дляГолодаю
Зараз є вибір. А в вашому сраному сесері навіть за кордон виїхати не можна було
Ось вам і цінності: я пишу про добро і людяність, а ви рроо вибір шмоток і всього іншого матеріального. Ви зараз всі 95% матеріальні - бездушні і безлюдяні, лише про себе думаєте! Ось вам і явна різниця
СережкинаЯ• 02 мая в 14:11
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Яким чином ’за ваш рахунок ’ ?
таким, що готівка була вивезена з українських відділень Ощадбанку, а повернення вкладів отримали росіяни
Ловлю капці• 02 мая в 14:11
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Кто не хотел - не рожал.
Где вы про конвейер читали?
Что отношение к роженицам плохое
Голодаю• 02 мая в 14:11
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Бо сучасна молодь хоче ніфіга не робити і гроші отримувати.
Ви прикидаєтесь, чи й справді така ... трохи