ОдинРазНадетое• 02 мая в 14:16

В чем были Ваши сыновья на выпускном?

Костюм?
автор ОдинРазНадетое • 02 мая в 14:17
Ник же в тему

Асталависта бэйби• 02 мая в 14:17
Чорна сорочка та чорні брюки.
автор ОдинРазНадетое • 02 мая в 14:17
Ответ дляАсталависта бэйби
Чорна сорочка та чорні брюки.
Это был его выбор?
пицунда• 02 мая в 14:18
брюки и вышиванка льняная в тон с длинным рукавом
Домовенок Кузя• 02 мая в 14:18
Пальто
Комиссия50%• 02 мая в 14:18
Белая рубашка и черные брюки с пиджаком, классические туфли
Асталависта бэйби• 02 мая в 14:19
Ответ дляОдинРазНадетое
Это был его выбор?
Так.

Обнемашечка• 02 мая в 14:22
В поло і штанях
Цього року випускається з університету, теж так одягне
КошкинДом• 02 мая в 14:30
Черные штаны с Тему, белая рубашка и жилетка из секонда.
Як ухурделю• 02 мая в 14:34
Светлые брюки, черный пиджак, на официальную часть рубашка, потом светлая футболка.
Мамин тріль• 02 мая в 14:38
Мне мой заявил что хочет в джинсах идти... Не могу убедить принарядиться
Тень льва• 02 мая в 15:56
Ответ дляОбнемашечка
В поло і штанях
О, і в нас був в чиносах пісочних і сорочці-поло. Майже весь клас хлопців біла сорочка і чорні брюки, один хлопчик - білі і сорочка і брюки і 2 в костюмах. Свого сина після випускного запитала чи не шкодує що був не як всі. Сказав, що він знав як іде більшість і що йому було комфортно. Білий верх і чорний низ вони на останній дзвінок вдягали.
Сладкий лимончик• 02 мая в 17:23
Темно-сині брюки, блакитна сорочка, класичні чорні туфлі. Піджак навіть не думали купувати, спекотно в ньому влітку.
В такому вигляді більш гармонійно з дівчатами виглядає, коли вальс танцюють та на подіум виходять. Ніж кеди з джинсами та поло. Дівчатка всі в вечірніх красивих сукнях.