Люблю_смаколики• 08 апреля в 14:50

У кого діти вступають по польських вишів?

Дівчата, через рік син закінчує ліцеум польський і хоче вступати до університету. В мене є питання, хто має право на безкоштовне навчання? Він зараз на статусі укр. Думаю чи треба підтягувати до карти побуту батька (пізніше), чи робити цукр чи здавати мовний іспит на С1? Хто має певні знання і може поділитися тут в темі? Ми всі зараз на статусі тут, думаю що робити ..
Пані_Перчик• 08 апреля в 15:00
а він потяне на рівень с1?

S.s.s.• 08 апреля в 15:02
С этого года обязательно в2 сертификат . А так бесплатно пока по статусу укр. если предусмотрены бюджетные места в порядке конкурса.
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 15:12
Ответ дляS.s.s.
Б2 сертифікат после польского лицея?)
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 15:13
Ответ дляПані_Перчик
а він потяне на рівень с1?
Без поняття, теоретично потягне, там не складно дуже
Все і одразу• 08 апреля в 15:14
Ответ дляПані_Перчик
а він потяне на рівень с1?
наче вони б2 вимагають?
hrystia• 08 апреля в 15:15
Ответ дляВсе і одразу
наче вони б2 вимагають?
В2 для вступу, С1 для безкоштовного навчання
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 15:16
Ответ дляВсе і одразу
наче вони б2 вимагають?
Від кого? Він вступає як і поляки, після матури. І чи потрібен тен мовний іспит чи то тільки для українців після української школи. Матура в тому числі з польської...

Майданщица• 08 апреля в 15:17
Ответ дляЛюблю_смаколики
Якщо для Вас польська на рівні С1 не складно, то з рівнем у дитини все зрозуміло.
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 15:18
Ответ дляМайданщица
Ви бачили питання на екзамені паньствовим чи називаєте ціну як викладач польської?)
120-120-120 (не худею)• 08 апреля в 15:21
Ответ дляЛюблю_смаколики
Щоб йому вчитись безкоштовно треба мати:
С1
Громадянство
Карту поляка
Зараз ще діє статус ukr
120-120-120 (не худею)• 08 апреля в 15:22
Ответ дляЛюблю_смаколики
Б2 сертифікат после польского лицея?)
Він може здавати матуру. Але йому це не дасть право навчатися безкоштовно. Лише вирішить питання з обовʼязковим В2
S.s.s.• 08 апреля в 15:23
Ответ дляЛюблю_смаколики
Б2 сертифікат после польского лицея?)
Вы мне ,что , его биографию ДО описывали? Какие претензии?
Пані_Перчик• 08 апреля в 15:23
Ответ дляЛюблю_смаколики
Основні критерії та вимоги (рівень C1):
Розуміння: Сприйняття складних, довгих текстів, розуміння прихованих значень, ідіом та технічної термінології.
Говоріння: Вільне спілкування без видимих зусиль у підборі слів, чітке висловлювання думок, здатність будувати складні аргументи.
Письмо: Вміння створювати чіткі, добре структуровані тексти на складні теми (есе, звіти, офіційні листи), дотримуючись стилістичних норм.
Використання мови: Висока граматична точність, багатий словниковий запас, здатність вільно оперувати складними граматичними конструкціями.
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 15:26
Ответ дляПані_Перчик
Основні критерії та вимоги (рівень C1):
Вм´и бачили чи ні екзамен піньствовий на С1. Для чого це мені?)
Ответ дляS.s.s.
Все описано в теме, вы читаете?
Бешене сарі• 08 апреля в 15:27
Пусть сдает на С1 польский, это возможность бесплатного высшего образования. Только запись 2 раза в год на госэкзамен.
Майданщица• 08 апреля в 15:29
Ответ дляЛюблю_смаколики
Так, бачила.
І знаю, що таке С1 польською.
І це не бе, ме , скільки коштують сосиски у бедронці.
Колупалочка• 08 апреля в 15:48
Ответ дляЛюблю_смаколики
Матуру треба здати з польської розширену, і щоб була не менше 60%,тоді тільки врахують як В2.
С1 це рівень філолога, потягне? Це мінімум рік підготовки з репетитором, бажано таким, що в екзаменаційній комісії, і треба бути дуже мотивованим і купа грошей бо сильні репетитори 80-100 зл за годину. Записатися важко на іспит, краще готуватися також при мовних осередках які і записують.
Колупалочка• 08 апреля в 16:11
Скажу вам ще таке. Моя донька цього року закінчує бакалаврат, і щоб магістратура була безкоштовно планувала готуватися і здавати С1. Але оскільки вона його вже раз здавала і знає що це таке, то полишила цю затію, буде навчатись платно, якщо відмінять статус. Хоча вона не лише закінчила ліцей, три роки провчилась в університеті польською, а також працює в мовному середовищі з документацією і людьми. Щоб здати С1 треба повністю на цьому зосередитись, і займатись буквально кожного дня.

hrystia• 08 апреля в 16:18
Ответ дляЛюблю_смаколики
Для прикладу, дочка знайомої , яка закінчила 3 курс філологічного факультету Варшавського університету, не змогла цього року здати С1 паньствовий.
Фима Собак• 08 апреля в 16:40
Ответ дляЛюблю_смаколики
нацдите группу на фс. Мой ребенок студент в Польше.
там вся инфа.
долго писать.
Физрукая• 08 апреля в 17:35
Ответ дляS.s.s.
Для тих хто здає матуру, сертифікат не потрібен
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 17:37
Ответ дляМайданщица
Так, бачила.
І знаю, що таке С1 польською.
Які сосиски, він вчиться з 22 року в Польщі
Ответ дляКолупалочка
Буде матура розширена з польської, англійської, математики та інформатики
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 17:39
Ответ дляКолупалочка
Де вона здавала С1? Це паньствовий за 200 євро?
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 17:40
Ответ дляФизрукая
Це на цей час, так?
Физрукая• 08 апреля в 17:41
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це на цей час, так?
Так
https://www.gov.pl/web/nauka/komunikat-ministra-w-...
Физрукая• 08 апреля в 17:43
Ответ дляЛюблю_смаколики
Це на цей час, так?
Уточню. Не потрібен в2 для вступу, для тих хто здав матуру. . Але якщо ви хочете навчатися безкоштовно, то треба с1 в будь-якому випадку
Колупалочка• 08 апреля в 18:02
Ответ дляЛюблю_смаколики
Здавала у Катовіце. Так, С1 пансьтвовий.
автор Люблю_смаколики • 08 апреля в 18:02
Ответ дляФизрукая
Там немає про безкоштовно і С1, для тих хто здав матуру. Де про це можна прочитати, дякую!