Не гоню• 02 мая в 15:56

Який телефон можна купити до 10 тисяч і не пожалувати

Дякую
Голодаю• 02 мая в 15:57
Хуеми редми нот про

Неновая почта• 02 мая в 15:57
Автор, серед яких ви обираєте?
У мене був Сяомі. Можете сміливо купувати, якщо великий розмір підходить.
Огірок та Помідорчик• 02 мая в 16:03
Redmi Note 15 5G 8/256.
Найкращий варіант за 10499
Ужгород• 02 мая в 16:06
https://allo.ua/ua/products/mobile/moto-edge-60-fu...
пошукати в інших магазинах дешевше або взяти 50 серію
Огірок та Помідорчик• 02 мая в 16:18
Не беріть Моторолу, яку вам радять,якщо вам не потрібен голий Андроід.В ньому нема багатьох фішок,які є у Сяоми,Самсунг та ін телефонах з коробки.
І по камері він програє.Зайдіть в будь який салон зв´язку,зробіть фото,і побачите різницю.
YanaSultana• 02 мая в 16:21
Ксиоми
Ужгород• 02 мая в 16:28
Ответ дляОгірок та Помідорчик
для мене голий андроід це плюс ,нема реклами навязливої ,купи гівняних програм і власних магазинів .Простіше налаштувати і зручніше .Зараз є самсунг і 12 айфон ,але всім родичам купила мотороли і наступний собі курлю теж .Порадила той ,що придивилась собі

dulenok• 02 мая в 16:30
Мне нравятся Сяоми, всегда выбираю из них на имеющийся бюджет.
Огірок та Помідорчик• 02 мая в 17:11
Ответ дляУжгород
В Сяомі вся реклама вимикається вже давно. Будь яку програму крім системних можна видалити. Налаштовується все просто і зручно. В Моторолі навіть кнопки переставити не можна.Додатково треба качати і ставити програми. Це набагато гірше, ніж коли вони вбудовані і оптимізовані в операційній системі. Бо в ОС вони оптимізовані під конкретний гаджет.
Голий Андроїд вже давно втратив цікавість.
Примарочка• 02 мая в 17:34
Ответ дляУжгород
Люблю мото из премиум сегмента.
Ромашкинная• 03 мая в 02:25
Мне нравятся сяоми поко