Чтооооооооооо?• 02 мая в 20:26

Дівчата, які розуміються в розрахунку КБЖУ

Підкажіть, будь ласка, як ви рахуєте на постійній основі? Як розрахували для себе КБЖУ?
В додатках спеціальних чи важите продукт і рахуєте вручну по складу?
Швидкоруч• 02 мая в 20:29
Я не то, чтобы специалист. Но занимаюсь.
Считаю продукт по приложению fastsicret.
Если его нет, ввожу сама.
Стараюсь есть все ’простое’

Бутербродница• 02 мая в 20:33
Как писали выше фаст сикрет, еду на весы и вносить в приложение. Все удобно
БезВзяток• 02 мая в 20:34
Так масса сайтов и приложений сейчас. Я раньше пользовалась сайтом ’калоризатор’. Очень объёмный он был, и расчеты и статьи и рецепты и калькуляторы.
Анонимба• 02 мая в 20:43
Я была на марафонах и у меня пооставались много меню, с уже просчитанным кбжв, по ним и готовлю, мне так удобно.
Ванна Тазиковна• 02 мая в 20:56
Чат джіпіті прекрасно рахує
оксюморон• 02 мая в 21:06
Порахуйте в джипіті спочатку, а далі орієнтуйтеся чи отримуєте необхідний результат. Всі розрахунки досить приблизні насправді.
Має значення, яку задачу ви перед собою ставите, яки вихідні дані, яка активність
В мене
Б 2,2
Ж 0,8-1
В біля 3 грам