Ангелок з ріжками• 03 мая в 19:27
Какие красивые и естественные женщины раньше были. Без ботокса
И прочей ерунды . Была индивидуальность,а сейчас,как инкубаторские . И одеты элегантно ,со вкусом .
Зробіть вибір:
вже голосів:
Красивые
Мне не нравятся
Мавка• 03 мая в 20:04
Ответ дляБеллаДонна
Напомни мне пожалуйста, кто из украинских певиц/актрис выступает в поддержку укр. народа, против незаконных действий тцк , полиции и прочей нечисти ? Кто у нас публично осудил коррупцию , миндича и т. д. ?
Кого из укр. есть за что уважать ?
І чому така некорумпована росія не може перемогти Україну , яка вся в корупції , чому така велика російська армія дохне на Донбасі 5-й рік , коли ми всі в корупції ?
Локшина на вухах• 03 мая в 20:06
Опять п*деж. В моём классе было 38 учеников. И только три мамы всегда выглядели хорошо, прическа, косметика, одежда со вкусом. Но у двоих были деньги,а третья была актриса в местном театре. Остальные с 1 по 11 класс были обычными тётками. А соседки по дому, многие из них мыли голову хоз мылом. Ну волосы красили . А в нищие годы почти все одевались в секонде.
БеллаДонна• 03 мая в 20:12
Ответ дляМавка
Я где-то написала, что раша не коррумпированная? На Донбасе война идет не 5ый, а 12 год.
Я написала, что на росиии нас поддержали гораздо больше звезд, чем наших украинских. Там люди не побоялись выступить против войны, после чего выехали навсегда. А наши языки в жопу засунули и на балах сатаны во Львове спивают, на свадьбах у ворюг коррупционеров.
Противно …
младокошкина• 03 мая в 20:36
Я не розумію, ЧОМУ видалили мої меседжи? Хто цим займається? Адміністрація? Не подобається правда? Ну так, вірю, тут це тенденція.
Адміни, чому ж тоді висять фотки отих рашистських актрисуль, що відкрито підтримують криваву політику хуйла та повномасштабне вторгнення московитів в Україну?! Одна з них, до речі, є довіреною особою серійного вбивці хутіна та регулярно відвідує тимчасово окупований Донбас. Інші - внесені до списку осіб, що загрожують національній безпеці, та перебувають під українськими санкціями. Чому тут таке от цілковите неподобство не присікається й не забороняється?! Чому такі меседжі спокійнесенько висять ( на відміну від дійсно адекватних та правдивих), та вважаються нормою? Може я переплутала кацапський форум від українського, га?
Тут багато ватних, ждунів рашистських, чи просто москалів, це правда. Але, перепрошую, інформація від дописувачів має фільтруватись! Адекватно ситуації в країні!
Ангелок з ріжками
• 03 мая в 20:39
Ответ длямладокошкина
Вам надо отдохнуть от новостей
Мудрецыха мира• 03 мая в 20:43
Ответ дляБеллаДонна
Чушь , меня тоже подругой автора уже окрестили ) .
Сижу в Украине , кто автор понятия не имею )
Верю, кацапке, а как же
Така бойова Я• 03 мая в 20:49
У них не было выбора , были бы косметологи современные в то время, и они тоже бы накололи себе
Губка Боб• 03 мая в 20:56
Ответ дляПочемучечка
І на цих фото їм років по 16-17 за задумом режисера
Да нет, что Вы! Они по фильмам взрослые женщины за 30.
Губка Боб• 03 мая в 21:01
Зайцева и Гундарева-актрисы более раннего периода, 70-80е. А актрисы Климова, Гусева и остальные-это 90е. Поэтому красота у них разная. Лица, фигуры меняются с поколениями.
младокошкина• 03 мая в 21:07
Ответ дляБеллаДонна
Противно …
’На расії нас паддєржало гаразда больше звьозд, чєм наших украінськіх’. Цто-цто?! ) Імєна в студію, пажалуйста, да побольше, а то как-та неубідітєльно, в самам-та дєлє!)
Більшої захмарної маячні годі придумати, навіть коментувати повноцінно немає бажання. Ви хоч про Василя Сліпака, зірку світового масштабу, чули? Погугліть для початку скільки українських талановитих, відомих особистостей загинули в цій війні. І скільки отримали каліцтво. І скільки волонтерять. І які суми збирає, до прикладу, Іван Леньо з гурту Козак Систем для ЗСУ. І не клацайте в подальшому таку дурню, яку я от зараз прочитала, будь ласка. Тупість теж має мати якісь межі.
БеллаДонна• 03 мая в 21:37
Ответ длямладокошкина
Ну да , куда там сравнивать Земфиру , ДДТ , Машкову , Чулпан и т. д , с теми звездами , которых перечислили вы. А сколько скандалов было вокруг Пугачевой, Орбакайте и т. д ?
Но дело даже не в этом … Эти люди осудили войну, поддержали нас и покинули свои дома, родных и друзей. Они должны были ? Могли жить себе спокойно, собирать концерты и зарабатывать деньги, как полякова и прочие, на львовских свадьбах.
Почемучечка• 03 мая в 22:01
Ответ дляГубка Боб
Это была ирония)
Почемучечка• 03 мая в 22:02
Ответ дляНі за холодну воду
Какая ваша, вы такая одна, віре..
Удалено администрацией...
Ні за холодну воду• 03 мая в 22:03
Ответ дляПочемучечка
Удалено администрацией...
Почемучечка• 03 мая в 22:24
Ответ дляНі за холодну воду
Удалено администрацией...
Так книжки читай, худни. Шо ж ти так
Я матуся, мені можно• 03 мая в 22:26
Ну капец, тема абсолютно не политическая, но опять все свели на это.
По теме— раньше были девушки намного красивее.
младокошкина• 03 мая в 23:27
Ответ дляБеллаДонна
Не розумію, навіщо порівнювати? Про що була мова? Московія - країна агресор, серійний вбивця, що вбиває нашу націю, причому століттями. І тягнути на український форум обличчя вбивць ( ті, що ви тут постили, всі вони, ці актрисульки, підтримують війну, ботоксну потвору, смерті, кров і сльози українців, це доконані факти!) - за межами адекватності та здорового глузду. Це, щонайменше, неприйнятно в страшних наших реаліях. Все, на цьому крапка, зробіть висновки.
Список імьон...ну, таке собі, багацько нюансів: і Шевчук з його ’гражданской вайной на Донбассє’, і Земфіра, яка попри критику війни, продовжує сплачувати податки в рашці, що опосередковано фінансує агресію. Особливо про Орбакайте розсмішило, яка в нашому Миротворці))
Справжніх опозиціонерів, які дійсно являли загрозу, режим вже знищив фізично, зараз вона, опозиція, в московії просто банально відсутня. Її немає, зовсім. Можу назвати лише 2-х людей, які дійсно виступили проти війни, в буквальному сенсі слова: Аркадій Бабченко та Ильдар Дадін. Впевнена, ви про них не знаєте. Погугліть, почитайте, у них не було напівтонів на кшталт ’ Нет вайнє, гибнут наши рєбята!’, бо вони справжні.