Неваляшкина• 04 мая в 04:23
По феншую отдавать вещи - это отдавать достаток? Кто знает?
Если бесплатно отдавать
Заздрість то погано• 04 мая в 07:16
Ответ длябулоТАЙминуло
По фен-шуй не можна мотлох зберігати.
Що ж ви так швидко, шах і мат
Губка Боб• 04 мая в 08:35
Ответ длябулоТАЙминуло
По фен-шуй не можна мотлох зберігати.
А питання було інше
Губка Боб• 04 мая в 08:37
Основні принципи феншуй при віддачі речей:
Звільнення для нового: Старі, невикористовувані речі блокують рух енергії та притягують бідність. Віддаючи їх, ви відкриваєте двері для змін.
Віддавати з легкістю: Віддавайте речі без жалю. Якщо ви шкодуєте, ви залишаєтесь прив´язаними до старої енергії.
Позитивні думки: Подумки побажайте новому власнику блага та попрощайтеся з річчю, подякувавши за службу.
Очищення: Перед віддачею краще потримати річ під сонячним світлом або провітрити, щоб знизити особисту енергетику.
Що віддавати КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА (або обережно):
Особисті речі (близькі до тіла): Гаманці, гребінці, шпильки, білизна, взуття, головні убори. Вони тісно пов´язані з вашим біополем і можуть «забрати» успіх.
Речі, пов´язані з фінансами: Старі гаманці, сумки, де ви зберігали гроші, не варто віддавати — це може заблокувати фінансовий потік.
Речі хворого: Одяг людини, яка важко хворіла, краще спалити або викинути, а не передавати, щоб не передати хворобу.
Подарунки: Подаровані предмети, особливо особисті, не варто передаровувати, це вважається поганим тоном і порушує енергетику.
Як краще вчинити:
Якщо річ у поганому стані — краще її утилізувати, а не віддавати.
Якщо річ хороша, але ви її не носите — віддайте її на благодійність, це принесе позитивну карму.
Якщо ви віддаєте дорогі або улюблені предмети, краще попросити натомість символічну плату (хоча б 1 гривню), щоб це вважалося не «втратою», а «обміном».
Важливо: Не віддавайте речі ввечері, оскільки це вважається часом енергетичного ослаблення, коли можна віддати здоров´я та удачу.
Як краще вчинити:
булоТАЙминуло• 04 мая в 13:04
Ответ дляГубка Боб
А питання було інше
Намагаєтеся знайти виправдання за непотріб на балконі?)
Губка Боб• 04 мая в 19:36
Ответ длябулоТАЙминуло
навіщо мені виправдання?