Глаголиця• 04 мая в 11:08
Буду їхати на потягу шість годин, без інтернету
Потрібна книжка, яку можна почати і не відкладати, не детектив, не фентезі, краще щось про людей і стосунки. Що порадите?
Дайте вподобайок• 04 мая в 11:16
Ответ дляНе будь КакСвета
’Спитайте Мієчку’
Какая прелесть ) Миечка
Ноу коммент• 04 мая в 11:30
Ответ дляТрамвайGirl
А чого так довго інтернету не буде?)
То авторка так думає, на зупинках+/-30 хв інтернет є
Детские_Будут?• 04 мая в 11:32
’Вибір’ Едіт Егер - сама її в поїзді читала
Можна сагу взяти. З останнього, що можу рекомендувати: ’Багач, бідняк’, ’На схід від Едему’, ’Так весело нам ще ніколи не було’
ТрамвайGirl• 04 мая в 11:32
Ответ дляНоу коммент
А вайфаю нема зараз в потягах?
Ноу коммент• 04 мая в 11:39
Ответ дляТрамвайGirl
А вайфаю нема зараз в потягах?
До речі є. Платний, але є
ТрамвайGirl• 04 мая в 11:40
Ответ дляНоу коммент
До речі є. Платний, але є
Ну я теж прихильник книжок, дуже люблю читати))
Але тут, де я живу, в кожній електричці є вайфай, не знала, що так не скрізь
Затишне кубло• 04 мая в 11:51
Ответ дляНоу коммент
Ні. Я доволі часто їжджу Інтерсіті Дніпро-Київ-Дніпро і інтернету немає. Іноді нормально працює Wi-fi, але не завжди і не всі чомусь можуть підключитися
Затишне кубло• 04 мая в 11:52
Ответ дляНоу коммент
До речі є. Платний, але є
В Інтерсіті і безкоштовний є, але не завжди він добре працює. Було так, що взагалі нічого не тягло, а було так що хлопець поруч навіть фільм дивився
Пані_Халепа• 04 мая в 12:07
Провулок світлячків, автор Крістін Генна, саме книгу я не читала, дивилася серіал на Нетфлікс, дуже сподобався
Ноу коммент• 04 мая в 12:22
Ответ дляТрамвайGirl
Ні, в нас немає в електричні точно. В потягах є, плани. Був анонс від УЗ,що буде в потягах і я бачила, що тел-н ловить той вайфай.