ЗаведУющая• 09 апреля в 20:44
Що краще для читання перед сном
легкий детектив, роман про стосунки чи короткі оповідання? І що саме ви читаєте на ніч?
Тішуся неперетішуся• 09 апреля в 20:46
Читаю історичні романи, але бувають такі книги, після яких взагалі не заснеш...
А класний сон на любовних романах:)))
Білочкой назви• 09 апреля в 20:52
Зараз читаю те що сину в 9- му задають.
’Пігмаліон’, ’ Ляльковий дім’, ’ Гобсек’
І не розумію нащо підліткам такі складні та важки на іх вік 15 .
Як вони зрозуміють ту Кору, яка покинула чоловіка та дітей заради себе
Мушля з Криму• 09 апреля в 20:54
Короткі детективні розповіді на 40-60хв.
Слухаю і під них же й засинаю.
Мушля з Криму• 09 апреля в 20:55
Ответ дляБілочкой назви
Зараз читаю те що сину в 9- му задають.
Я читала саме в шкільному віці- все заходило.
Тішуся неперетішуся• 09 апреля в 21:01
Ответ дляБілочкой назви
Зараз читаю те що сину в 9- му задають.
А ми всі не розуміємо, навіщо вам читати те, що сину задають.
Тішуся неперетішуся• 09 апреля в 21:02
Ответ дляМушля з Криму
Спробуйте перечитати, все сприймається по-іншому.
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 21:03
Ответ дляБілочкой назви
Зараз читаю те що сину в 9- му задають.
О,така сама. Тільки моя донька в 11.
Як на мене,то дуже цікава зарубіжна література. А от дітям ,здається доходить не все. Принаймні,вони не так все розуміють
ПАЦАНКА О• 09 апреля в 21:06
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я теж читаю те ,що доньці задають. Бо в свій час у мене була інша шкільна програма. І мені це цікаво
Где тут 0?• 09 апреля в 21:11
Ви під певну пору доби підбираєте книгу? Я просто читаю щось тоді, коли маю час. Зазвичай це якраз перед сном.
Білочкой назви• 09 апреля в 21:17
Ответ дляТішуся неперетішуся
Щоб пригадати класику світової літературу, і це цікаво і на всі часи.Зараз з віком її сприймаєш не так ,як в 15- ть років
Мушля з Криму• 09 апреля в 21:39
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я ніколи не перечитую! Перше враження найсильніше..
Тішуся неперетішуся• 09 апреля в 22:03
Ответ дляБілочкой назви
Ну пригадати можна і просто взявши шкільну програму в інтернеті, вона не є секретна. Я теж перечитала майже все, але потреби синхронізуватися з дітьми не маю.