Жена сантехника• 04 мая в 11:31

Поступити в технікум якщо погані оцінки в школі

Син закінчує 9 клас, вчиться погано((((
Але от хоче поступати в технікум. Боюсь що з низькими балами його не приймуть.
Може хтось був у подібній ситуації. Як краще поступити, зараз йти до керівнички і пробувати за гроші підвищити йому оцінки.
Чи можна буде якось в технікумі домовитись за гроші?
So_so• 04 мая в 11:32
Что ж Вы ему такие медвежьи услуги оказываете(

Краля-Галя• 04 мая в 11:32
Приймуть, якщо не безкоштовне навчання, то на платне, в нас контракт був 1100 грн в міс, а вже на бакалавра продовження держ.бюджет
Краля-Галя• 04 мая в 11:34
Якщо ходив на підготовчі, то ці бали добре підвищують шанси при вступі. В мене в сина бали були нормальні по екзамен, але хто гірше здав, і ходив на підготовчі, тим додали підготовчі і держ.місць не вистачило нам
ВільнаНазавжди• 04 мая в 11:33
Платно примут.
автор Жена сантехника • 04 мая в 11:33
Ответ дляКраля-Галя
І поступав з поганими оцінками?
Паспортний стіл• 04 мая в 11:34
Пробуйте со своми оценками. На платное возьмут любого
Аноним с кешбеком• 04 мая в 11:34
Фу, яка гидота. Саме тому Україна в сраці.

Краля-Галя• 04 мая в 11:38
Ответ дляЖена сантехника
І поступав з поганими оцінками?
ГСкажімо гарних в свідоцтві не було. Дуже посередньо вчився. Не було чим хвалитися. За час навчання в коледжі оцінки стали кращі, і по результатам нмт пішов на бюджет
Краля-Галя• 04 мая в 11:37
Ответ дляАноним с кешбеком
В чому гидота? Я закінчувала в 1996, вже тоді для медалістів за останній рік підтягували оцінки, кому треба була медаль для вступу, хоч на срібну, батьки домовлялися
Вакцениро Вона• 04 мая в 11:37
На платный в техникум поступит и с плохими
Кукарикуууууу• 04 мая в 11:42
Ответ дляАноним с кешбеком
Да, именно поэтому)
Паспортний стіл• 04 мая в 11:43
Ответ дляКраля-Галя
В том, что это несправедливо по отношению к остальным, кто оценки получил за свои знания. Разве это не очевидно?
Гладиолус• 04 мая в 11:44
на курсы не ходил я так понимаю в колледж ?
договаривайтесь там ... смысл в оценках школьных
Краля-Галя• 04 мая в 11:44
Ответ дляПаспортний стіл
Очевидно, але одні роблять так, інші роблять по іншому. Багато в нашій країні такої гидоти і не зараз вона почалася, тому і пишу, незмінно це.
Краля-Галя• 04 мая в 11:45
Ответ дляГладиолус
Для тих, що ходять на курси місця замовляють до Н.року. Але є резерв звичайно
Гладиолус• 04 мая в 11:48
автор , задумалась о поступлении в мае , а раньше что ?
Радостина• 04 мая в 11:56
Так надо было репетиторов нанять чтоб поднять оценки
Викасикрет• 04 мая в 12:10
Ответ дляКраля-Галя
тому ж і ’ в сраці’((((
ніколи такого не було• 04 мая в 12:11
В пту беруть всіх без конкурсу, не переживайте

Краля-Галя• 04 мая в 12:13
Ответ дляВикасикрет
тому ж і ’ в сраці’((((
То що робити з таким минулим пропонуєте?
Краля-Галя• 04 мая в 12:16
Ответ дляніколи такого не було
Де ті пту? Пройшла реформа в освіті. Більшість пту прийняли до коледжів
ніколи такого не було• 04 мая в 12:16
А якщо раптом ваша дитина вступатиме в коледж, то там конкурсний бал формується з результатів іспитів і лише якщо однаковий конкурсний бал, тоді враховується бал свідоцтва. Так що не витрачайте гроші намарно.
ніколи такого не було• 04 мая в 12:16
Ответ дляКраля-Галя
Якщо не розбираєтеся, не пишіть.
Пту дають диплом кваліфікованого робітника, коледжі - фахового молодшого бакалавра, це різні рівні освіти.
Краля-Галя• 04 мая в 12:16
Ответ дляніколи такого не було
Якщо не розбираєтеся, не пишіть.
Різні, лиш з більшості пту зробили коледжі
Краля-Галя• 04 мая в 12:18
Ответ дляніколи такого не було
Якщо не розбираєтеся, не пишіть.
Мій племінник вступав в пту, а закінчив коледж (працює столяров на віярі)
В танке• 04 мая в 12:21
там бюджетних місць 2-5 на потік, і вони заздалегідь розподілені вже.
А на контракт візьмуть.
Обнемашечка• 04 мая в 12:24
Ответ дляГладиолус
моя тільки в травні в минулому році теж вирішила йти в мед ,час підготуватися до співбесід ще є
ніколи такого не було• 04 мая в 12:28
Ответ дляКраля-Галя
Кожен навчальний заклад може мати кілька ліцензій, і на кваліфікованого робітника, і на фахового молодшого бакалавра, але це різні спеціальності і групи. Якщо він поступав в пту на кваліфікованого робітника, під час навчання пту отримало ліцензію на інші спеціальності фаховий молодший бакалавр, стало називатися коледжем, все одно він отримав кваліфікованого робітника, рівень освіти пту не змінився.
Автор питає про вступ. Вступ на кваліфікованого робітника і на фахового молодшого бакалавра принципово різний, навіть якщо обидві програми в одному закладі.
Якщо вступ на перукаря, столяра, кухаря - це вступ без конкурсу, просто занести документи.
Викасикрет• 04 мая в 12:39
Ответ дляКраля-Галя
забуть про нього і не повторювать більше.
Краля-Галя• 04 мая в 12:44
Ответ дляВикасикрет
От історики рекомендують не забувати, просто зробити висновки з ситуації. Не повторювати так, а от забувати...ні