Вилосипедниця• 04 мая в 12:55
Вы читаете прогнозы астролог на день?
Если да, совпадает?
Біле пальто• 04 мая в 12:58
Як воно може з чимось співпадати? Якщо дійсно вірите в астрологію, то важливо враховувати точний час народження місто народження місце теперішнього проживання
Вилосипедниця
• 04 мая в 13:00
Ответ дляБіле пальто
Я про базовые рекомендации для всех на день
А не индивидуальный прогноз
Чумачечая_• 04 мая в 13:05
Ответ дляБіле пальто
Це для натальної карти чи соляра
Біле пальто• 04 мая в 13:21
Ответ дляВилосипедниця
А не индивидуальный прогноз
Ну які базові рекомендації можуть бути для усіх Козерогів світу,наприклад? Ну ви хоч логічно подумайте
Біле пальто• 04 мая в 13:21
Ответ дляЧумачечая_
Це для натальної карти чи соляра
Не можна дати прогноз просто по знаку зодіаку
Пані_Перчик• 04 мая в 14:19
Ответ дляБіле пальто
Шо ж вы тугие такие…здесь про энергии дня! А не козероги сегодня встретить свою любовь, а стрельцы удачно сходят на шоппинг
Вообще полезная штука понимать какие энергии этого дня, да, я читаю.
Біле пальто• 04 мая в 14:42
Ответ дляПані_Перчик
Нема ніяких загальних енергій по знакам, це повна а´маячня таке читати і на це орієнтуватися
Чумачечая_• 04 мая в 14:55
Ответ дляБіле пальто
Вони і не дають. Зараз взагалі підвязали до карт тато: розклад для Риб, розклад для Овнів.
Мені більше місячний календар імпонує
Чумачечая_• 04 мая в 14:55
Ответ дляПані_Перчик
І я
Чумачечая_• 04 мая в 14:56
Ответ дляПані_Перчик
Один позитив, якого не вистачає в житті
Пані_Перчик• 04 мая в 15:21
Ответ дляБіле пальто
При чем здесь знаки зодиака вообще? О чем Вы?
Это энергетические аспекты дня, для всех, внезависимости от знака
А прогноз погоды Вы смотрите? А зачем?
Пані_Перчик• 04 мая в 15:22
Ответ дляЧумачечая_
Мені більше місячний календар імпонує
Видите если чуток подумать, мысли уже в правильном направлении. Прогноз на день это и есть аналог лунного календаря. А не прогноз по знакам зодиака