Криниця щастя• 17 июня в 07:50
Sinsay.отримання замовлення в магазині
Склалася така ситуація, що є замовлення ( сплачене) з доставкою в магазин. Але треба їхати у відрядження. Ніхто інший забрати не зможе, фізичний магазин не в нашому містечку. Якщо я не заберу замовлення вчасно, кошти повернуться за нього автоматично?
Борода• 17 июня в 07:52
Позвоните на горячую линию мист и попросите продлить срок на несколько дней или переадресацию.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу