Пік Антна• Изменено 04 мая в 22:13

Виникло питання, чи не витрачаю дарма свою молодість на нього. Діти чоловіка

Зараз мені 28, стосунки почали, коли мені було 24, в мої 25 одружились. На момент знайомства він був одружений, розлучився. І від попереднього шлюбу має двох дітей.
Любов була страшна. Навіть не знала, що вмію кохати в людині абсолютно все. Хоч ми і познайомились коли він був на посаді директора, але я б любила його і вантажником, і двірником, ким завгодно.
Так буває - хімія з першого погляду і взаємні почуття.
Від попереднього шлюбу він має дітей. Зараз їм по 12 і 9 років.
Я люблю їх, але виключно тому що це ЙОГО діти.
Працюю, сиджу з його дітьми декілька разів на тиждень.
І у мене не вистачає часу на себе. На свою дитину, яку я б хотіла. Я відчуваю себе як мама двох дітей.
Повноцінна мама.
Якби я їх бачила раз в місяць, це була б інша розмова.
І що ми маємо у висновку: мені 28, дітей своїх немає. Поруч чоловіків на 15 років старший, хоч і коханий. Не бідуємо, та і не в грошах справа.
Просто усвідомила, що живу не повноцінною сім’єю. В ній завжди слід його минулого життя.
Люблю його, але не знаю, що робити.
Пульт от линолеума• 04 мая в 22:12
Все ок, пишіть далі. Фантазуйте, розвивайте

Сонечко• 04 мая в 22:13
Коли приводять його дітей - йдіть з дому .
Підіть з подружками , з батьками , на спорт , да куди завгодно .
Я не розумію чому …. Аа, точно , бо ви зручні )
Яйцеголовая• 04 мая в 22:14
Ну так идете к нему и говорите: Вася, хочу своего ребенка. И дальше по ситуации
Мой завтрак• 04 мая в 22:15
сформулируйте, чего вы хотите?
Дівчина Гілмор• 04 мая в 22:15
На момент знайомства він був одружений, розлучився. І від попереднього шлюбу має двох дітей.

Так, ви просрали молодість і розвалили сім´ю
Королева ганделику• 04 мая в 22:17
Справа в грошах, автор. Ви любите свій комфорт і заради нього готові терпіти його дітей. Все інше, про любов до чужих дітей, все фігня, автор, в яку я особисто ніколи не повірю.
Коко На Страже• 04 мая в 22:19
Во вы лохушка, и бывают же такие...

Крим мій• 04 мая в 22:20
как это просрали?

вам нравится растворяться в другом человеке, ничего другого вы не умеете. этим и занимаетесь
Яйцеголовая• 04 мая в 22:20
Ответ дляДівчина Гілмор

Может там и разваливать было нечего. Я по молодости лет тоже знакомилась с типа женатым, по факту они не жили уже 2й год вместе, женщина жила с новым мужиком. Но некоторые да, пытались шото там говорить, что я развалила семью
Sgreen• 04 мая в 22:20
Так виходить, що ви зустрічались з тим чоловіком доки він ще був у шлюбі з матір´ю своїх дітей?
Королева ганделику• 04 мая в 22:21
Жінка доречі молодець. Цілеспрямовано вас виживає. Далі вона поїде у відпустку, а ви з дітьми будете постійно. Ви ж їх любите.
Кучерявочка• 04 мая в 22:21
ой дуры бабы. ох и дуры!
Летала_НаМетле• 04 мая в 22:22
Ответ дляДівчина Гілмор

Просрала? В 28?
Яйцеголовая• 04 мая в 22:22
Ответ дляКоролева ганделику
Может там такая мать, что детям лучше с автором…
автор Пік Антна • 04 мая в 22:22
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Яйцеголовая• 04 мая в 22:23
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Так я об этом, чаще всего и разваливать не нужно, уже все давно само развалилось в таких браках
Королева ганделику• 04 мая в 22:23
Ответ дляЯйцеголовая
Ну звичайно краще. просто автор тупа вівця, але вона дуже любить чужих дітей
Яйцеголовая• 04 мая в 22:24
Ответ дляКоролева ганделику
Да причем тут автор, и без автора странно, что дети избегают мать
автор Пік Антна • 04 мая в 22:24
Ответ дляКоролева ганделику
хоч би перефразували))

Соображалочка• 04 мая в 22:25
Ответ дляСонечко
нещодавно натрапила на історію в інсті,дівчина плакала що розводиться бо не може так далі: чоловік спільну дитину любиит а до її дитини від попереднього шлюбу як до чужої. Всіляко дітей розділяє і навіть дорікає її що вона забагато часу старшому приділяє. Що її довело до сліз - узяв меншого в макдональдс, повернулися з іграшкою хеппі міл. А старшому нічого. Мабуть такий же підхід як в автора, чи то не таке, то інше?
Королева ганделику• 04 мая в 22:26
Ответ дляПік Антна
хоч би перефразували))
Навіщо? Все для вас.
Королева ганделику• 04 мая в 22:27
Ответ дляЯйцеголовая
Хто вам сказав, що вони избегают? Це стратегія, яка неодмінно буде добивати автора. Тема саме про це.
Дівчина Гілмор• 04 мая в 22:28
Ответ дляПік Антна
Удалено администрацией...
Фу, яка ви. А ми тут причому, ви ж самі бачите, що його діти вам обуза
автор Пік Антна • 04 мая в 22:29
Ответ дляКоролева ганделику
Добивати на що?)
Щоб він в сім’ю повернувся?))
Яйцеголовая• 04 мая в 22:29
Ответ дляКоролева ганделику
Какая стратегия?🥱
Нехай щастить• 04 мая в 22:30
Ответ дляПульт от линолеума
Особливо про вантажника і двірника.
Королева ганделику• 04 мая в 22:30
Ответ дляЯйцеголовая
Какая стратегия?🥱
Авторицю ця ситуація не влаштовує. Це лише початок.
Яйцеголовая• 04 мая в 22:30
Ответ дляКоролева ганделику
Початок чего?
Королева ганделику• 04 мая в 22:32
Ответ дляЯйцеголовая
Початок чего?
Фантазуйте, ви ж доросла. Любите художню літературу? Фантазуйте. Автор вам ще роман наваяє
Соображалочка• 04 мая в 22:32
Ответ дляКоролева ганделику
а має не влаштовувати? Їхня мама теж заміж вийде чи вже вийшла, і новий чоловік скаже що хотів би їх бачити раз у місяць, як і авторка. І куди їх дівати?