Пік Антна• Изменено 04 мая в 22:13
Виникло питання, чи не витрачаю дарма свою молодість на нього. Діти чоловіка
Зараз мені 28, стосунки почали, коли мені було 24, в мої 25 одружились. На момент знайомства він був одружений, розлучився. І від попереднього шлюбу має двох дітей.
Любов була страшна. Навіть не знала, що вмію кохати в людині абсолютно все. Хоч ми і познайомились коли він був на посаді директора, але я б любила його і вантажником, і двірником, ким завгодно.
Так буває - хімія з першого погляду і взаємні почуття.
Від попереднього шлюбу він має дітей. Зараз їм по 12 і 9 років.
Я люблю їх, але виключно тому що це ЙОГО діти.
Працюю, сиджу з його дітьми декілька разів на тиждень.
І у мене не вистачає часу на себе. На свою дитину, яку я б хотіла. Я відчуваю себе як мама двох дітей.
Повноцінна мама.
Якби я їх бачила раз в місяць, це була б інша розмова.
І що ми маємо у висновку: мені 28, дітей своїх немає. Поруч чоловіків на 15 років старший, хоч і коханий. Не бідуємо, та і не в грошах справа.
Просто усвідомила, що живу не повноцінною сім’єю. В ній завжди слід його минулого життя.
Люблю його, але не знаю, що робити.
Повноцінна мама.
Люблю його, але не знаю, що робити.
Королева ганделику• 04 мая в 22:34
Ответ дляСоображалочка
а має не влаштовувати? Їхня мама теж заміж вийде чи вже вийшла, і новий чоловік скаже що хотів би їх бачити раз у місяць, як і авторка. І куди їх дівати?
Це мені питання? До автора зверніться. Має бути сюжетна лінія. Може розвиватись у декількох напрямках насправді.
Соображалочка• 04 мая в 22:36
Ответ дляКоролева ганделику
вам,почитала ваші коменти. Ви вважаєте авторку тупою вівцею що терпить чужих дітей, а куди ви б радили їх подіти?
Ковбой Хагис• 04 мая в 22:37
в смысле трачу молодость, все живут как удобно и у них получается, вы нашли себе мужика с 2мя детьми эт ваш выбор, все живут как им нравится , когда людям не нравится они меняют свою жизнь, даже пиздастрадальцов все устраивает есть цель в жизни ныть
Яйцеголовая• 04 мая в 22:37
Ответ дляКоролева ганделику
Фантазуйте, ви ж доросла. Любите художню літературу? Фантазуйте. Автор вам ще роман наваяє
Это же у вас какие-то фантазии, стратегии, расследования
Королева ганделику• 04 мая в 22:40
Ответ дляСоображалочка
1.Я послала автору її хамство. Саме тому вона тупа вівця. Не через те що терпить дітей.
2. Якого біса я маю вирішувати куди автор має дівати чужих дітей?
3. Вона влізла в родину вона не тупа, вона бл.дь просто, яка розраховувала на абсолютний комфорт, якого не отримала.
Соображалочка• 04 мая в 22:40
Ответ дляСпайдерВумен
А зачем вы с теми детьми сидите?
а куди ви пропонуєте їх подіти? Здати в інтернат?
Королева ганделику• 04 мая в 22:40
Ответ дляЯйцеголовая
В цьому романі можна додумати що завгодно. Він тролячий.
СпайдерВумен• 04 мая в 22:40
Ответ дляСоображалочка
А мать их где?
Королева ганделику• 04 мая в 22:42
Ответ дляСоображалочка
Чого раптом діти, при живих батьках мають бути в інтернаті? Це автор має подумати куди їй подітись, якщо її щось не влаштовує.
Королева ганделику• 04 мая в 22:44
Ответ дляСоображалочка
Там же де й батько
Вони може скидають на автора дітей і разом відпочивають? Це прекрасно.
Соображалочка• 04 мая в 22:44
Ответ дляКоролева ганделику
ну так вони при живих батьках у батька вдома і є. Якщо він сяде вдома з дітьми то авторці прийдеться йти заробляти на всю сім´ю
Королева ганделику• 04 мая в 22:45
Ответ дляСоображалочка
Вони декілька раз на тиждень з авторицею. Не витримує вона, їх любити.
Туфли в чешуе• 04 мая в 22:47
Не вірю. Вкид. А далі короткі беззмістовні коментарі час від часу. Не цікаво
Соображалочка• 04 мая в 22:48
Ответ дляКоролева ганделику
Ну виходить інші декілька днів на тиждень вони в матері. А що не так? Авторка може влаштуватися на роботу щоб не ділити вдень квартиру сама з дітьми, чи в чому там справа, я не знаю. Думаєте ввечері вони обоє приходять додому, і чоловік зачиняється окремо в кімнаті і лишає її одну з дітьми?
Королева ганделику• 04 мая в 22:48
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви маєте чудову нагоду, написати свою історію з пригодами і напругою.
Пік Антна
• 04 мая в 22:48
Ответ дляСоображалочка
А нічого, що я вже працюю?
Королева ганделику• 04 мая в 22:49
Ответ дляСоображалочка
це було б дуже смішно.
Соображалочка• 04 мая в 22:50
Ответ дляПік Антна
А нічого, що я вже працюю?
ну ок, то значить ви з дітьми вечорами і на вихідних. А чоловік ваш де в цей час, кудись тікає залишаючи вас одну з дітьми? І так кожен вечір і всі вихідні?
Королева ганделику• 04 мая в 22:50
Ответ дляПік Антна
А нічого, що я вже працюю?
Нічого, працюйте.
Та не реву я• 04 мая в 23:07
Ответ дляКоко На Страже
Во вы лохушка, и бывают же такие...
Думала по началу что наоборот, наверное. В 24 готового директора заимела с хорошим доходом скорее всего. Это ж жена дура ему носки стирала, борщи варила и не имела этого уровня. А как уровень появился, нарисовалась любовь на 15 лет моложе...
А теперь такое шось...
Та не реву я• 04 мая в 23:09
Ответ дляКоролева ганделику
Жінка доречі молодець. Цілеспрямовано вас виживає. Далі вона поїде у відпустку, а ви з дітьми будете постійно. Ви ж їх любите.
Ахах, либо деток с папой и его новой женой в отпуск. Чтобы наверняка))
Пік Антна
• 04 мая в 23:11
Ответ дляТа не реву я
А теперь такое шось...
Да конечно, бедная сиротка. Мой муж первую руководящую должность получил в 28 лет
Та не реву я• 04 мая в 23:11
Ответ дляЯйцеголовая
Да причем тут автор, и без автора странно, что дети избегают мать
Где сказано, что избегают? Пару раз в неделю у папы. Так это минимум, который он должен им... избегать бы, если бы большую часть недели были с папой...
Та не реву я• 04 мая в 23:17
Ответ дляПік Антна
Но, скорее всего она была с ним когда он развивался и имел меньший уровень, чем на момент вашей встречи. А вы на всё готовое.
После 18• 04 мая в 23:30
Ответ дляСоображалочка
нещодавно натрапила на історію в інсті,дівчина плакала що розводиться бо не може так далі: чоловік спільну дитину любиит а до її дитини від попереднього шлюбу як до чужої. Всіляко дітей розділяє і навіть дорікає її що вона забагато часу старшому приділяє. Що її довело до сліз - узяв меншого в макдональдс, повернулися з іграшкою хеппі міл. А старшому нічого. Мабуть такий же підхід як в автора, чи то не таке, то інше?
А родной папа почему своего не взял?
Санта Барбара• 04 мая в 23:39
Автор, почему не родите ребенка, если вы хотите? С детьми вы сидите пару раз в неделю, дети уже прямо скажем не малыши, сама имею такого ребенка, т.е. вы можете им просто дать есть и дать планшет. Почему вы считаете что свою молодость тратите? Вы замужем, ваш муж и его дети это ваша семья о которой вы заботитесь...вы думаете что если бы это были ваши кровные дети то вы бы чувствовали себя как будто ваша молодость проходит не зря? Это вряд ли. Свои дети забирают ещё больше сил и здоровья и молодости. В целом вам вообще ничего особо не мешает заниматься собой. Думаю вы просто рано вышли замуж и сейчас вам банально хочется погулять, а не вот это вот всё.
Соображалочка• 04 мая в 23:53
Ответ дляПосле 18
А родной папа почему своего не взял?
Умер, сидит в турьме, улетел в космос или уехал на северный полюс - выберите подходящий вариант.