Кудесница_с_пургеном• Изменено 05 мая в 02:54
Година маршруткою, до роботи це далеко?
Справа в тому, що ми зараз винаймаємо житло, до роботи 10 хвилин, господар квартири( гарна, велика) має інші плани і до осені попросив підшукати інше житло. Поки в цьому районі немає пропозицій. Чоловіка запропонували гарну квартиру лише за комуналку, але до роботи година маршруткою. Він аж загорівся цією пропозицією( основне, що не треба сплачувати оренду), а я за життя так втомилася, що до роботи треба добиратися довго...я вважаю, що маю час, щоб ще шукати . Навіть не знаю чого пишу...в чому сумніваюся, там гарний район, можна сказати елітний, тут мікрорайон переферійний, як селище, але я вже звикла, що основне поряд, а за іншим можна проїхати в місто, але ж немає поки підходящої квартири...весело з цими орендами.
Отчебучкина• 05 мая в 02:58
Я когда-то тратила очень много времени на дорогу((( чтобы добраться на работу и обратно, только из-за того, что каждую копейку экономила и собирала на своё жильё.
Так что мой выбор очевиден. С годами он не изменился.
МатьЧасть• 05 мая в 03:04
Зараз змінюю роботу, бо добираюсь майже 1,5 години, дуже виматує. Якщо збираєте на своє житло, то звісно, краще жити за комуналку, а в елітному районі немає гідної роботи?
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 03:17
Ответ дляДайте вподобайок
Купите машину, если удастся экономить на аренде.
Не схоче він купувати тут машину, в нього є службова з водієм
Все возможно• 05 мая в 03:19
Ответ дляДайте вподобайок
Умовно за 100 тисяч можна рік жити на оренді, яку машину, ой гроб, можна купити за 100 тисяч?
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 03:20
Ответ дляМатьЧасть
Я ж про то. В нас є власне житло, але в іншому місті, там зараз син, бо в нього дистанційна в коледжі. Ні , роботу шукати по наших вузьких спеціальностей в елітному райрні не получиться, заводи в промисловості.зонах, зд з технічних питань в елітних районах не ведуть роботи.
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 03:22
Ответ дляВсе возможно
Звичайно. Тоді вже краще купити 2кімнатну коло заводу, але є одне НО, ти до окупації 60 км... Купимо житло, а як далі. Ми плануємо що закінчиться війна і повернемось до дому
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 03:23
Ответ дляДевальвация
Для меня долго, не ездила бы так
Так йому і скажу. Коротко і зрозуміло. Навіть хай не розглядає як резервний варіант
Все возможно• 05 мая в 03:24
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А з іншої сторони якщо у вас до окупації 60 км, я б гроші збирала
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 03:27
Ответ дляВсе возможно
В нас є власне житло під Києвом в райцентрі. Плюс ще здаю там. Я ніколи не жила на оренді, а війна так повернула справи, що вимушена оренда. Знати б як далі буде, продала б там своє і купила тут будинок. Мені клімат підійшов, краще, ніж київський
Мамин тріль• 05 мая в 03:41
Ответ дляОтчебучкина
И какой ваш выбор?
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 03:52
Ответ дляМамин тріль
И какой ваш выбор?
Та зрозуміло: звичка не переплачувати, краще більше часу в дорозі, зате оптимізовані витрати.
Соображалочка• 05 мая в 04:04
Если есть место чтоб присесть то нормально, а если придется ездить стоя то ни в коем случае.
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 04:11
Ответ дляСоображалочка
Ну от зайшла на лох, виклали квартиру в сусідній хрущовці ( я зараз живу чешці, гарний проект , простора) ну такий бабушатнік, намагаюся знайти щось приємне в тій хрущовці- ну страшна і все. Всетаки треба
подивитися квартиру в тому далекому районі і порівняти.
Я розклеїла обяви по мікрорайону, озвучила колегам на роьоті, продавцям в маназині( ще треба в перукарні спитати) можливо дочекаюся ще варіантів
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 04:12
Ответ дляСоображалочка
Сидіти бо від кінцевої до кінцевої
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 04:15
Ответ дляСоображалочка
Чоловік такий: маршрутка ходить, 20 хв в дорозі. Кажу: в мене там подружка живе, я до неї маршруткою їздила, то майже годину в дорозі. 20хвилин це на власноиу авто(ти завжди казав , що нам не треба, бо є службовий транспорт) , якщо в центрі пробок немає..він: ааааа
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 04:40
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Для великого міста, година на роботу-цілком нормально
Хотілося ближче
, так класно, коли до роьоти 10хвилин успішним кроком, я 20 років їздила за місто на роботу службовим автобусами, а тут такий джек пот, і фініде ля комедія. Не дуже хочу. Але бабушатнік коло роботи винаймати, коли пропонують пожити за квартплату в гарній квартирі чи логічно.
Прибираю щодня• 05 мая в 05:01
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Сидіти бо від кінцевої до кінцевої
Тоді взагалі не проблема.
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 05:12
Ответ дляПрибираю щодня
Тоді взагалі не проблема.
Я тут в зал могла піти після роботи без напряга, а тепер той час на маршрутку
і це ж з понеділка по п´ятницю...
Сорі, що нию легко звикла до цього мікрорайону.
і це ж з понеділка по п´ятницю... Сорі, що нию легко звикла до цього мікрорайону.
НеКонец-Света• 05 мая в 05:52
Люди ездят и дальше. Из Белой церкви в Киев каждый день, из Малина или Фастова на электричке, из Броваров на правый берег Киева. И это только в моем не большом коллективе. Людям нужна работа, они работают. Были б варианты лучше- работали бы в другом месте
Нічний дожор• 05 мая в 07:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Хотілося ближче
Я б обрала бпбушатник але поруч.
Ми з баьушатника без ремонту і великих вкладень вже робили пристойне житло.
Тому я б жила.
Для мене годину на роботу жах. Чоловік їздить - йому нормально, він це сприймає як час для себе (пограти в телефоні, щось почитати). Часто стоїть, бо хоч і з кінцевої, але людей через дві зупинки набирається повний вагон в метро
Тому я б жила.
Чарочка діда• 05 мая в 07:28
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так пусть вас возит ,что ж так сам на авто а жена на перекладных
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 07:48
Ответ дляЧарочка діда
Він у відрядження постійних, така робота. За мною водія не закріплено. Там чудовий район: пляжі, новобудови, сплртмайданчикт, квартира не під квпртирантів( люди виїхали через військові дії). але до роботи мені годину. Є плюс і бабушатнік,бо я тут вже знаю людей, магазини, мені додому принесуть і кролика і качечку і цибуля молоду, та все, що душа бажає за недорого з найближчого села, за вікном гай, за гаєм степ з чистим повітрям, а там мені треба все заново організовувати собі. Хай звільнитися від роботи чоловік будемо обговорювати, приймати рішення. Я б літо пожила в віддаленому районі( це від роботи віддалений, а так майже центр міста) ,поки знайду тут пристойну квартиру, не бабушатнік коло роботи. Ми так жили в будинку для гостей пів.року поки не знайшли житло, де живемо. Так само я можу змінити бабушатнік на щось краще з часом. Але зп бабушатнік хочуть оренду.
Королева краси• 05 мая в 07:52
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так не йому, вам
Отчебучкина• 05 мая в 08:18
Ответ дляМамин тріль
И какой ваш выбор?
Я купила несколько квартир и на работу вообще перестала добираться.
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 08:18
Ответ дляКоролева краси
Так не йому, вам
Ну це ще вчитися мені на водія, я живу на два міста 700 км відстань, вільна хвилина на потяг і додому. Не знаю чи доцільно тримати тут авто, щоб одну мою попу возити на роботу, додому машиною невигідно зовсім. Наш друг приїхав працювати сюди з авто, з часом загнав назад додому, тут нормальне сполучення громадським транспортом( живе за квартплату в місті)
Кудесница_с_пургеном
• 05 мая в 08:21
Ответ дляОтчебучкина
Ну в нас вдома трошки є нерухомості, а тут покупка під питанням, поряд окупована ворогом територія. Перспективи купувати тут зараз не бачу зовсім, ми до війни планували нове житло придбати на КиІвшині.. Але долявирішила інакше. Моде щн будуть локаці, тому з покупки не поспішаємо