Кишмишная Мая• 05 мая в 04:57
Как вы смотрите эти мелодрамы?
Неделю было странное настроение - посмотрела Грозовой перевал и какую-то еще про женщину намного старше и поющего пацана.
Ну бред же. «Не один я в поле кувыркался».
Обожаю свои хорроры.
Автопортрет нурофена• 05 мая в 05:09
Та нові то таке, нема що дивитися. От старі фільми нічого так, багато гарних. Недавно дивилась місто Ангелів, сумне, але ж не зрівняється з тими що зараз. А взагалі з сучасних я детективні серіали люблю
Леди Г• 05 мая в 07:47
Скільки Вам років ? Буде під 60, зрозумієте. З віком саме на мелодрами тягне. Колись любила жахи, детективи, пригоди. А зараз у вільний час з задоволенням дивлюсь примітив типу Жіночого лікаря або Просто Надія, і навіть на сльози іноді пробирає. Сама дивуюсь.
Нафаня Маня• 05 мая в 09:00
Ответ дляЛеди Г
Мене на сльози на пробиває, але я розумію, по що ви. Дуже втомлююсь, тому дивлюсь щось тупеньке, як фон. Давно навіть серйозні книжки не читала, немає бажання. При цьому інтелектуальне навантаження в моєму житті присутнє, мабуть мені достатньо .
Гуру троллинга• 05 мая в 11:25
Ответ дляЛеди Г
Мне 60 люблю ужасы и психологические триллеры