Ля-ля-ля• 06 мая в 14:56
Санаторії Закарпаття
Порекомендуйте санаторій в Закарпатті для загального оздоровлення влітку. Цікавлять масажі, ванни, душі і т.п. Обов´язкова наявність басейну, в ідеалі - і критий , і відкритий. Гарна природа. Зручний доїзд без власного авто. Буду вдячна за змістовні поради.
Я не в теме• 06 мая в 14:59
Трускавець. ось була на дн. супер. Хижина спа. релакснула. в минулому році була на квартирі
Мати тріля• 06 мая в 15:04
У гуглі є перелік усіх санаторіїв та баз відпочинку.
У Берегово є термальні басейни, наприклад.
Лепетун• 06 мая в 15:06
Ответ дляЯ не в теме
Трускавець вже в Закарпатті?
Я не в теме• 06 мая в 15:07
Ответ дляЛепетун
Трускавець вже в Закарпатті?
ні,але туди йде прямий потяг.
Ля-ля-ля
• 06 мая в 15:08
Ответ дляЛепетун
Трускавець вже в Закарпатті?
Ні. Цікавить десь в районі с.Поляна, Солочин. Можливо, Шаян, Кваси.
ОдинРазНадетое• 06 мая в 15:09
Ответ дляЯ не в теме
На карту подивіться
ОдинРазНадетое• 06 мая в 15:13
Ответ дляЛя-ля-ля
Квітка Полонини, Кришталеве джерело, Солва і Рейкарц Поляна.
Упс, середня цінова... з відкритим басейном?))) Кришталеве джерело лишається
Ля-ля-ля
• 06 мая в 16:01
Ответ дляНашли в капусте
Гірська Тиса (Кваси)
Карпатія (Шаян)
Ви відпочивали там? Які враження?