ХвостПистолетом• 06 мая в 16:06
Спитала в чоловіка про колегу
Говорили з чоловіком про колектив і зупинилися на одній дівчині. Оскільки він розхвилювався, я задала просте питання:
- Вона тобі подобається?
На що він відповів: - Да, симпатична
Тепер не розуміє, чому я з ним не розмовляю. Каже, що я не так зрозуміла. Що не те мав на увазі. Що я все перекрутила
Подивіться з боку, що могло матися на увазі. Бо може я тугенька і чогось дійсно не розумію. І інша жінка б ще й зраділа такій відповіді
- Вона тобі подобається?
На що він відповів: - Да, симпатична
Вишнёвая Леди• 06 мая в 16:30
Ответ дляХвостПистолетом
Я обираю знати про стан справ, ніж не помічати проблеми
Мене не влаштовує ця ситуація. І думаю тепер, що з цим робити. Чи готова я розлучитися, якщо він на когось серйозно запав, - готова
Проблема в тому, що тепер він відмовляється від своїх слів
Тому тему я створила саме про те, чи все правильно я зрозуміла
ви спитали, отримали відповідь і не знаєте, що з цим робити
і це ви називаєте ’обираю знати про стан справ, ніж не помічати проблеми ’??
тепер вам тільки розмовляти з чоловіком, пояснити, що саме вам неприємно, чому ви засмучені
ХвостПистолетом
• 06 мая в 16:32
Додам ще тут, що я по життю завжди дуже пряма і категорична. Тому мені цікаво, для ’м´якших’ і ’мудріших’ жінок це б не було проблемою? Симпатія до іншої? Щиро цікавлюся
ПоЗиТиВнАя• 06 мая в 16:32
Ответ дляХвостПистолетом
Ну, я розраховувала почути, що моєму чоловікові ніхто на стороні не подобається. Всі на це напевно розраховують у шлюбі. Але якщо правда інакша - шкода, але є як є
Краще так, ніж через рік завагітніти і дізнатися про зраду, як на мене
Ви справді хотіли почути брехню?
Всі живі люди, навіть коли вони у парі, звертають увагу на оточуючих. Але це не означає, що вони готові зрадити
ХвостПистолетом
• 06 мая в 16:36
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви справді хотіли почути брехню?
Тобто варіант, що людина на роботі, де проводить більшу частину свого життя, не западає на когось, це якась фантастика? Чи чому зразу брехню?
Звертати увагу на оточуючих і працювати з кимось, до кого тягне, це трошки інші речі, мені здається
Файна дівка• 06 мая в 16:53
Ответ дляХвостПистолетом
а чого одразу ’тягне’? це ще невідомо, раз
по-друге, ви на це повпливати ну ніяк не можете
Як я бачу, і дівчата вам тут писали - ви спитали - він оцінив, очі ж має. Ви ж теж можете оцінити людину на вулиці - бомж/звичайний немпримітний робітничій/цікавий гарно вдягнений статурний чоловік з розумом в очах
Чи просто - гармонійні/негармонійні риси обличчя, підтягнута фігура, сучасний одяг
І якщо ця людина дійсно гарно виглядає, і ви відповіли б на аналогічне питання своєму чоловікові - то все? ви зрадниця і розпусниця? і готові бігти до незнайомця?..
Файна дівка• 06 мая в 16:52
Ответ дляХвостПистолетом
якщо дійсно тягне, то ви ж нічого із Чоловіком не зробите, це лише його справа совісті, як він буде обходитися із своїми відчуттями
Мишка-шалунишка• 06 мая в 16:53
Ответ дляЮпитерная
Так а сейчас вы чего от него хотите? Что он должен сделать, что б вы снова с ним разговаривали?
Уволиться и сидеть с автором рядом.
Файна дівка• 06 мая в 16:56
мені здається, ви ще зовсім молоденька
то все з досвідом приходить, із спостеріганням за життям, із роздумами, розмовами. Найкраще то все психологу понести, з´ясувати, що саме вас так чіпляє
Туфли в чешуе• 06 мая в 17:00
Автор,дыма без огня не бывает
Она симпатичная,она ему нравится. Этого достаточно. Плюс они на работе. Если она даст зелёный свет,то он не против будет или дала уже,просто вы не знаете
Да,она ему нравится как девушка. Чтобы тут не говорили
Что вам делать..наблюдать за его поведением
Патика-мотика• 06 мая в 17:03
Ответ дляХвостПистолетом
Ви праві. Але я не спитала, чи вона симпатична. Я спитала, чи вона йому подобається. Він відповів ствердно. На жаль
Можуть бути хоч королеви конкурсів краси, але відношення до них при цьому буде рівне, без симпатії
Схуялі? Пробачте за мій французький!!! Так подобається, що тут такого??? У вас комплекси? Ви не впевнена в собі???
Чижик Пижик• 06 мая в 17:09
Какой тупой тролль
Какая тупая очередная тема
Как можно было угробить этот форум:(((
Какая тупая очередная тема
Как можно было угробить этот форум:(((
ХвостПистолетом
• 06 мая в 17:22
Ответ дляТуфли в чешуе
Автор,дыма без огня не бывает
Хоть один ответ по сути. Спасибо Вам большое!
ХвостПистолетом
• 06 мая в 17:23
Ответ дляБезВзяток
Муж вам точно не изменяет, раз так легко спалился.
Но уже падок на посторонних дам. А мы не 20 лет вместе, всего-то какой-то год
Юпитерная• 06 мая в 17:31
Ответ дляХвостПистолетом
Это не ответ по сути. Просто ваши мнения совпали. И вы хотите раскручивать тему со своей болью. И колупать ее. Это конечно ваше право. Только, что вы получите по итогу, нужно ли вам это. Подумайте
ХвостПистолетом
• 06 мая в 17:38
Ответ дляЮпитерная
Так мне никто других мнений и не написал. Только ’зачем вы такое спрашивали?’
А о том, что я спросила здесь, практически ни слова
Юпитерная• 06 мая в 17:48
Ответ дляХвостПистолетом
Эх автор автор. Может конечно у вас оч хороший муж. И он вытерпит все ваши причуды
Я такая наивная• 06 мая в 18:26
Ответ дляВишнёвая Леди
на майбутнє, коли ви плануєте щось питати (шукати,...) у чоловіка, попередньо гарно подумайте, що ви будете робити далі з отриманою інформацією
можливо, необхідність у певних питаннях (пошуках,...) відпаде сама собою
Ответ супер, полностью поддерживаю!!!!
Файна дівка• 06 мая в 18:30
Ответ дляХвостПистолетом
ооо
ну тоді лишається превентивно розлучитись((( а що, всі умови є
очі у чоловіка - є
’інструмент’ - є
інші жінки на білому світі - є
все сходиться
все пропало
очі у чоловіка - є
’інструмент’ - є
інші жінки на білому світі - є
все сходиться
все пропало
БезВзяток• 06 мая в 19:10
Ответ дляХвостПистолетом
Влечение и страсть остро присутствуют около 6-18 месяцев, затем эндорфины сменяются окситоцином и пара переходит или не переходит на новый уровень. Год отношений это как раз первый кризовый период когда влюбленность проходит и открываются глаза.