МадамОхмури• Изменено 06 мая в 21:59

Хто зробив ботокс і пошкодував?

Привіт, дівчата! Питання наступне. Мені 40 років, маю вже видимі заломи на міжбрівці, трохи менше - на самому лобі. Задумалася зробити ботокс в лоб. Але, чесно, чомусь дуже боюсь. Так, знаю, люди роблять з 25 років, і мені вже навіть трохи запізно.

Але, можливо, хтось зробив, і пожалував? Якщо так, то чому? Або розвійте сумніви

Усім завчасно дякую!
Крию матом страшно• 06 мая в 22:33
Ответ дляPrervana
Та перестаньте, сейчас такой ботокс, что 3 месяца и до свидания. Ну даже если эффект не понравится, он быстро отпускает. Сейчас не те ботулотоксины, что 15 лет назад, когда фигакнули и на год-полтора😆
Да не правда, я делала лоб, полгода держался и только начал отпускать в течении года. Лоб весь не понравилось, сейчас межбровку сделала, рада и счастлива.

Крию матом страшно• 06 мая в 22:34
Ответ дляХолодная каша
робила в 43р, впали брови, робила двічі. Хотілось би ще, але як знайти гарного косметолога.
А вы сделайте не лоб весь, а межбровку и глаза. У меня тоже брови падали, а сейчас супер.
Карамелька• 06 мая в 22:37
Ответ дляХолодная каша
Тобто у вас впали брови, але ви зробили другий раз і хочете ще і третій зробити? А яка логіка цього всього?
Винник• 06 мая в 22:37
Ответ дляЕдиная страна!
2-3 месяца, не больше
По закону подлости, когда не надо, будет полгода. У коллеги упала бровь, держало 8 месяцев. А она и в парилку бегала и процедуры какие-то делала
Карамелька• 06 мая в 22:38
Ответ дляХолодная каша
думала що другий раз буде краще. А в другий раз взагалі одна брова була вище. Добре, що трималось лиш 3-4 міс.
І навіть це вас не зупинило, і ви хочете ще? Це що, наркотик якийсь?)
Карамелька• 06 мая в 22:44
От при ботоксі в лоб брови , читаю , падають. А що може бути негативного при ботоксі навколо очей? У кого були якісь побочки?
На лобі у мене нема зморшок взагалі. А от навколо очей біда… мружуся постійно, поганий зір, хоча і в лінзах, але це вже звичка мабуть . І ще коли сонце
tereska• 06 мая в 22:52
Мені ефект від Діспорту не сподобався(( По класиці жанру: брови впали так щоб нафарбувати вії треба було брови натягнути, ефект зійшов через 1,5 місяці, погляд був злим та сумним водночас.
Як буде у вас - хз, усе дуже індивідуально.
Ще забула додати, що були виражені якісь вертикальні мʼязи довго на лобі, бачили їх усі, окрім лікаря, який сказав що я видумляю. Потім побачила цей ефект на інших колегах, які робили ту ж процедуру у цього ж лікаря.

Крихітка на всі• 06 мая в 22:55
Я колю Botox раз в півроку. Лоб та міжбрівка. На міжбрівці був залом, заповнила філером. Прекрасно! Молода та гарна в 46)))
Капітанша• 06 мая в 22:58
Сестра чоловіка вколола, чоловіка перше враження: ’Люба, ти якась зла!’ Пам´ятаєте, як у мультику про Леопольда він випив озвірина і обличчя помінялось - от вона така стала
Добродійка• 06 мая в 23:08
Ответ дляКарамелька
Просто брови впали назавжди, а ефект ботоксу тільки на 3 місяці, то мусить це робити спокон віку
автор МадамОхмури • 06 мая в 23:09
Ответ дляКрию матом страшно
Можна тільки міжбрівку?
Звездолётчица• 06 мая в 23:10
Ответ дляМадамОхмури
Тобто, навіть з ефектом впавших брів Ви захотіли повторити? В мене і так є навмисне віко, такі очі, якщо ще брови ’придавлять’, буде не айс
У меня нависшее веко,сделала ботокс.
Результат меня не порадовал.
Залогом не стало,но веки еще больше нависшие стали,особенно первые недели.
Прошло 3 месяца и ботокса нет.
Больше на лоб не буду делать.
66сезон666серия• 06 мая в 23:18
Я колола несколько раз и пожалела. Да, сначала эффект был хороший, но после нескольких раз я заметила, что появились компенсационные морщины там, где раньше их не было
автор МадамОхмури • 06 мая в 23:18
Ответ дляЗвездолётчица
У меня нависшее веко,сделала ботокс.
Результат меня не порадовал.
Прошло 3 месяца и ботокса нет.
Больше на лоб не буду делать.
А робити тільки міжбрівку не пробували?
Директор Пляжу• 06 мая в 23:19
Ответ длялюбименькая
Делаю 6 лет. Два года держался по 8 месяцев. Сейчас 3-4 месяца и самое неприятное - брови по-разному отходят. Одна поднимается, а вторая лежит. Из-за этого не симметричное лицо. Жду когда обе отходят и по-новой. Делала ботокс, ботулакс и диспорт. От Ботулакса сильно болела голова в первую неделю.
А як в порівнянні ефект і тривалість ?
Фокус-Покус• 06 мая в 23:37
Это я.У меня появились отеки на верхних веках и одна бровь опустилась, а другая нет.В общем была ж..па
Ниф_ниф• 06 мая в 23:39
Вот почитала и поняла, что это точно не для меня
Крию матом страшно• 07 мая в 00:26
Ответ дляМадамОхмури
Можна тільки міжбрівку?
Да, можно, и чуть ниже, врач попросил сделать фе)) и уколол около носа с двух сторон. Ну супер просто, брови даже чуть поднялись.
Звездолётчица• 07 мая в 07:54
Ответ дляМадамОхмури
А робити тільки міжбрівку не пробували?
Робила межбровку і зовсім трошки на лоб
Ще на зону овалу.
Овал мені гарно підтягнувся, а вот очі це не моє,нажаль