Айпишница• вчера в 09:14
Серьга в ухе у парня это секс, антисекс или нейтрально?
Щедрик• вчера в 10:08
Мне не нравится
Ладно когда на молодых парнях, но когда на мужиках здоровых...
Вообще считаю, что украшения созданы для женщины. Не люблю ни браслеты ни цепочки ни перстни на мужчинах
Леді Душка• вчера в 10:08
Ответ дляАйпишница
Рукалицо
Ок, можливо і по дівчатах, і по хлопцях. Навіть гаряче по дівчатах і ще гарячіше по хлопцях. Ну що тут такого??
Леді Душка• вчера в 10:09
Ответ дляШукаю стакан
Який зв´язок?
По замовчуванню так усі знають. Для дівчат - це прикраса, для хлопців- це як знак для інших.
Айпишница
• вчера в 10:11
Ответ дляЛеді Душка
Какой же бред
Леді Душка• вчера в 10:11
Ответ дляЩедрик
Мне не нравится
Це точно. Чоловік жоноподібний стає.
Леді Душка• вчера в 10:13
Ответ дляАйпишница
Какой же бред
Факт. Я не знаю ви - хлопець чи дівчина, але якщо дівчина, то вам мабуть образливо таке чути, якщо у вас є хлопець з сережкою, а ваші установки в житті гетеро і ближче до релігійно правильних))))) тоді це печаль печальна. Таке життя, притягнули добрий день, заходьте, а тепер не знаєте що робити.
Українська зірочка• вчера в 10:30
Ответ дляНе прохожу мимо
антисекс
Вы азиатских мужиков-актеров видели? 99% с проколотыми ушами, все агонь
Дюагональ• вчера в 10:43
Секс. У мого чоловіка невеликі тунелі у двох вухах, мені норм,подобається
Айпишница
• вчера в 11:38
Ответ дляДюагональ
Ого, до вас делал?
Не прохожу мимо• вчера в 11:46
Ответ дляУкраїнська зірочка
мне не нравятся все азиаты
Українська зірочка• вчера в 13:32