В кого тако було• 07 мая в 15:11

Чи можна знайомитись, не бачачи обличчя?

Хелоу, дівчатка
Вчора поверталась додому і ззаді мені кричить хлопець: дівчино, давайте я Вам допоможу з пакетами. В мене було 2 маленькі пакети. Потім запитав мій номер телефону. Мені не зрозуміло те, що він не бачив навіть мого обличчя, я проходила спереду, а він ззаду. Як так можна знайомитись?
Дівчина Гілмор• 07 мая в 15:12
Телефон він у вас ззаду питав?

автор В кого тако було • 07 мая в 15:12
Ответ дляДівчина Гілмор
Телефон він у вас ззаду питав?
То я вже тоді обернулась. Але пакети пропонував донести ззаду
viter33• 07 мая в 15:13
Ну, якщо в чоловіка ДАВНО не було сексу - то не критично не бачити обличчя в момент знайомства
Може, фігура у вас шикарна
Дівчина Гілмор• 07 мая в 15:13
Ответ дляВ кого тако було
А ви його роздивилися?
автор В кого тако було • 07 мая в 15:16
Ответ дляДівчина Гілмор
А ви його роздивилися?
Таке собі
Невидимка Майя• 07 мая в 15:18
им реально бывает все равно на лицо .. оценил вас сзади и ему стало этого достаточно
автор В кого тако було • 07 мая в 15:20
Ответ дляНевидимка Майя
Це так, але хіба обличчя не найважливіше

Дверной_Проем• 07 мая в 15:21
Ответ дляВ кого тако було
смотря для каких целей знакомится, если для кекса, то лицо не важно...
ВсеПроВсехЗнаю• 07 мая в 15:25
Ну нормально, видите конкретные действия!
А у меня в электричке один смотрел, смотрел и на этом все, только волнение заработала при виде его- понравился.
Пасти Ла• 07 мая в 15:36
Может он ранее вас видел, а потом шёл за вами.
Со мной познакомился парень, встречались 2 года после, когда я переходила дорогу, понравилась сзади(
Жирафовое варьенье• 07 мая в 17:13
Ответ дляВ кого тако було
Для мужчин - нет
автор В кого тако було • 07 мая в 17:14
Ответ дляЖирафовое варьенье
Для мужчин - нет
А що тоді?
Жирафовое варьенье• 07 мая в 17:36
Ответ дляВ кого тако було
А що тоді?
Фигура.
У каждого свои фетиши.