Дивне створіння• вчера в 22:20

Чи правильно буде із брата брати гроші за його дівчину?

Робила їй косметологічні послуги,брат рідний якби
Советчица Года• вчера в 22:22
Берите с девушки

Хвець-тець• вчера в 22:22
Когда мне племянница делает маникюр и педикюр я плачу за материалы
ЗновЗдоров• вчера в 22:24
Звісно. Моя тьотя платить моїй мамі кошти за косметологічні послуги. Я мамі за матеріали платила, за чистки-пілінги вона не бере з мене.
Докладальниця• вчера в 22:24
На постійній основі ви надаєте послуги?
автор Дивне створіння • вчера в 22:25
Ответ дляСоветчица Года
Берите с девушки
Вона не платить ,тільки брат все її утримує
Карма хамелеона• вчера в 22:26
Я бы смотрела по ситуации, если это пиковое время и вы отказались от клиентки ради нее это одно, если время когда вам удобно и материалы из остатков, то другое.
Запасная спина• вчера в 22:27
Конечно . Я плачу сестре за маникюр , она мне скидку делает конечно. Но я не только материал оплачиваю , она на меня время тратит а могла бы взять другого

Я пані прохана...• вчера в 22:32
Ответ дляДивне створіння
Ну то дурна в цій ситуації ви, а не вона)
Нащо ви взагалі її взяли на процедури?
Ви ж не благодійністю там займаєтеся, а гроші зробляєте
волосатое стекло• вчера в 22:32
Да
Докладальниця• вчера в 22:42
Ви не відповіли на моє запитання але в нас ніхто не бере гроші з рідних, кумів, близьких друзів.
В чоловіка СТО навіть ніколи б не подумав взяти гроші з брата чи його сім´ї чи з кума, брат мій стоматолог- аналогічно, тільки якщо анестезіолог чи технік задіяні, то чужі люди і їм оплачує за роботу, про такі процедури як манікюр, педикюр, перукар ясно само собою.
Чоловіка дружина пече на замовлення- жодного разу не взяла грошей за торти дітям, чи мамі.
Миссис Буркул• вчера в 22:40
Це разова процедура чи вона планує на постійній основі ходити?
Зрадорозганячка• вчера в 22:45
Ответ дляХвець-тець
Аж цікаво стало, сколька
Хвець-тець• вчера в 22:46
Ответ дляЗрадорозганячка
Аж цікаво стало, сколька
Сколька нада
Зрадорозганячка• вчера в 22:47
Ответ дляДивне створіння
Тобто вона незбідної сім´ї, може дозволити собі не працювати.
А якщо стане вашою невісткою, у неї буде власний безкоштовний косметолог
Зрадорозганячка• вчера в 22:49
Ответ дляХвець-тець
Сколька нада
Дякую!
А яка вартість одноразових сталевих матеріалів, фрез чи папірців і ватного диску і яка вартість мл антисептика, бонду, бази і топа?
Хвець-тець• вчера в 22:50
Ответ дляЗрадорозганячка
Дякую!
А какая стоимость няни, когда я забираю ее детей из сада или вожу их к врачу?)
Педиатор_я• вчера в 22:51
Якщо вона нормальна та і сама заплатить , навіть якщо ви брати не схочете .
Зрадорозганячка• вчера в 22:52
Ответ дляХвець-тець
А я звідки знаю, які у вас бартери з сестрою?
Може вона підкови оплачує.
Хвець-тець• вчера в 22:52
Ответ дляЗрадорозганячка
Може вона підкови оплачує.
Оно вас парит?

ПолБатона• вчера в 22:52
звісно, брати
Зрадорозганячка• вчера в 22:52
Ответ дляХвець-тець
Оно вас парит?
Абсолютно ні
Уси Пуси• вчера в 23:47
Ответ дляДивне створіння
Она к вам идет на процедуры без денег?
Любви вам!• 1 час назад
О, я хорошего косметолога ищу, вы в каком городе, какое образование?🤗