Бамбарбия! Кергуду.• Изменено сегодня в 12:17

Звідки стільки грошей у вірян протестантських церков?

Чесно, не дуже розбираюся в течіях - хто там п´ятидесятники, хто ще які....Але часто натрапляю на рілси сімей, де жінки тільки в сукнях і голова трохи прикрита широкою стрічкою, або от підписана на сторінку жінки, що живе в США, вона взагалі виглядає абсолютно стандартно, але знаю, що теж належить до якоїсь церкви. По машинах, будинках, застіллях видно - грошей неміряно там. І от мені цікаво, я знаю, що вони мають сплачувати десятину церкві. Але виглялає так, наче їм хтось сплачує:))
Svitlo_• сегодня в 13:00
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Та все одно. Жінки там як правило не працюють. Прямо у всіх такій успішний бізнес....
В мене немає ні чоловіка, ні бізнеса. Живемо скромно.

Svitlo_• сегодня в 13:01
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Розумію. Але звідки такі багатії, вони навіть не пастори:))
А до чого тут пастори? Пастори рідко найбагатші в церкві.
Карма хамелеона• сегодня в 13:03
У протестантов быть богатым - почетно. Если ты усердно трудишься и хорошо зарабатываешь, значит Бог тебя любит (и не забуть отсчитать десятину). Вот и результат
Анонимба• сегодня в 13:13
Ответ дляSvitlo_
В моїй місцевості в п´ятидесятницьких церквах немає десятин.
А що є?
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну просто в них прямо масово. Як поживитись, як приїздять до дому молитви, так такі автівки....
Я член такої церкви. В моїй ніхто не приїздить на дорогому авто. І в любому навіть дуже багатому молитовному будинку більшість людей живе скромно.
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляКарма хамелеона
Така наука в харизматів.
Svitlo_• 2 часа назад
Ответ дляАнонимба
А що є?
Добровільна пожертва.

Просто Фіфа• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
По Божьему закону надо отдать 10 % в благотворительность. По вашему, любой бизнес, если 10 процентов отдаст, то должны загнуться сразу, завернутся в мешковину и кору с деревьев грызть?
Просто Фіфа• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тут дітей не дуже багато, це не сектанти. І мова не про кволі, але ж і їздити на Теслах і мати величезні будинки - це навіть дуже успішними треба бути.
А почему не должны быть успешными, автор?
Вот строки из Библии
’И благословил Бог Иова, и не было человека богаче, на то время’
Или
’ И благословил Бог Соломона, и весь дворец его был из золота и не было человека богаче, и серебро у него считалось за ничто’
Как вы это объясните для себя?
Просто Фіфа• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну от для прикладу декілька. Тут не схоже, що жінки працюють в коровнику чи на городі...

https://www.instagram.com/angelinafrolovaa?igsh=Nn...

https://www.instagram.com/angelina_tymoshenko?igsh...

https://www.instagram.com/marina_antonyuk?igsh=cmk...
А тут похоже, что человек работает на огороде, в теплице и курятнике?
Просто Фіфа• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну и замечательно.
Бог благословляет значит их бизнес