Вумна, аж страшно• вчера в 21:09
Дивуюся тому, як жінки себе несуть у стосунках
У позитивному сенсі. Я ніколи не користуватися популярністю серед чоловіків і вважаю, що є якийсь підвох, якщо чоловік зі мною знайомиться. Не звикла до такого і взагалі і здається, що вони завжди знайдуть когось краще.
Вумна, аж страшно
• вчера в 21:14
Ответ дляВсе буде
Выиграли генетическую лотерею либо много работали над собой
Генетичну лотерею у якому плані? Народилися у хорошій сім´ї?
Все буде• вчера в 21:14
Ответ дляВумна, аж страшно
Да. А из семьи много идёт.
Вумна, аж страшно
• вчера в 21:15
Ответ дляlilul990
Зараз вам тут понаписують, але так і є. Конвенційно гарні жінки ніколи не сумніваються у собі, хіба якісь дуже забиті. Жінки з гарною фігурою, волоссям, шкірою можуть крутити чоловіками як хочуть
І думають що так у всіх
Не завжди. Я бачила харизматичних не дуже привабливих жінок
Вумна, аж страшно
• вчера в 21:18
Ответ дляlilul990
Ну тут теж є нюанси бо їхня харизма переважно це попадання в образ мамки. Багато чоловіків шукають собі мамок
Згодна, схожі травми притягуються
Мэри Попкинс• вчера в 21:26
Я не офигенная красотка и фигура не идеальная, однако недостатка в ухажерах никогда не было. И мужа я выбирала из нескольких претендентов.
И живем мы 20 лет очень хорошо, что называется - пылинки сдувает и выполняет все желания. И я чувствовала, что любит, женщина ведь всегда это знает, видит.
Значит надо• вчера в 21:42
Ответ дляlilul990
І думають що так у всіх
А что скажите по поводу страшненьких? Я наблюдаю как много пристроены хорошо или очень хорошо, но там ни красоты, ни женственности, ни манер. Про себя даже думаю (извиняюсь за резкость) как это вообще еб*ть можно? И ничего, находят как-то ценителей)
Значит надо• вчера в 21:43
Ответ дляlilul990
Это что то с психологии, да? Извращение какое то.
Доктор Варвар• вчера в 21:47
Ответ дляlilul990
Я коли не послухаю, а в чому ж харизма, переважно це баба конь, яка у воду і в агонь, яка пробивна, і нахамить, і стіл накриє, і пошутить, і накуй пошле. І скаже які труси купити. Типова мамка
А в чому мамкість в вашому випадку? Мамка це та що вирішувати чи потрібна шапочка, нічого спільного з тим що ви описали, взагалі харизма то круто, це як вогник який тягне, ніяким ботокосом і шмотками його не запалиш
Доктор Варвар• вчера в 21:52
Ответ дляlilul990
І думають що так у всіх
)) щоб крутити чоловіками конвенційної красти мало, гарних ескортниць і навпаки гарних маминих принцес, вагон і прицеп, а крутять одиниці, більшість в постійних пошуках, краса це не унікальний товар в сучасному світі із сучасними можливостями
Ответ дляДоктор Варвар
Брєд. Не вийде крутити гейтсом, найдеться хтось не такий багатий
Ответ дляЗначит надо
Попадання в образ мамки.
Доктор Варвар• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Умовним Петею охоронцем з АТБ?))) Ринок ’невест’ багатий і різноманітний, красивих і самотніх вагон і прицеп, більше того багато умовно багатих дядь вибирають конвенційно не сильно красивых, Санчос будемо згадувати? Краса класно ’продається’ в парі з чимось, гроші, впізнаваємість, харизма, просто ой блискуче волосся і гарні цицьки в сучасному світі сам по собі цінний товар для чоловіків рівень у яких такий, що жінки не сильно біля нього крутиться, а якщо чоловік вартує того, то цих цицьок буде біля нього хоровод
Доктор Варвар• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Ви про шо?
Про паралелі які ви провели))) дивна паралель сильна, активна жінка, яка все вміє=мамка