Ласковая_львица• 04 марта в 15:45

Підліток цікавиться психологією- порадьте книгу, 14 р. Тривожнік вона

От книга яка вчить себе поводити
Був психолог
Каже хоче для себе
Хоче розібратись
Про успішність, про поразки, як відноситись,
І ця тема для неї дуже близька
автор Ласковая_львица • 04 марта в 15:47
Сама просить таку книгу

Вона дивиться в інсті різних психологів
Котя_люлю• 04 марта в 15:51
Художню літературу. Класику. Там вже все давно написано.
Домашка• 04 марта в 15:53
https://www.amazon.com/Neurosis-Human-Growth-Strug...
найкраща, що я читала

По вашій темі, ось ця: Self-Efficacy: The Exercise of Control is a psychology book written by Albert Bandura
Не любовница• 04 марта в 15:56
Купите ребенку большую банку магния-треоната, большую пачку пробиотиков с штаммами, прямо влияющими на улучшение настроения и такую же банку бутирата.
Научите ложиться спать в 22, не есть быстрые угли каждый день и куда вся тревожность денется!

Сэкономить не получится, зато будет устойчивый результат
Потринділиця• 04 марта в 15:57
Для такого віку чудово підійде Дейл карнегі як заводити друзів.
Але! Ви пишите дитина тривожна
Ви пишете був психолог
Чому б разом з дитиною не вияснити сильні та слабкі сторони таких людей.
Потринділиця• 04 марта в 16:00
Якщо знайдете. Ніколаєва Наталія
Чутливі люди - світло і тінь
Книги вже зняті з виробництва але може десь знайдете на барахолках
Курочка-чубаточка• 04 марта в 16:14
Курпатова, там целая серия книг, Тревожный чемоданчик и пр. Очень доступно объясняет и рассказывает как жить с тревожностью
Фісташкова кава• 04 марта в 16:15
Джулі Сміт «Стратегія спокійного життя в буремні часи»
В електронному виді читає? Є гарний тг канал, багаток книжок з психології.
Фісташкова кава• 04 марта в 16:16
Ответ дляЛасковая_львица
Сама просить таку книгу

Вона дивиться в інсті різних психологів
А ось тут треба фільтрувати, купа інфоциган і псевдокоучів.
Плету интриги• 04 марта в 17:14
У Карнеги есть классная книга, что то по типу Как перестать тревожиться и начать жить. Мне очень зашла в 18 лет, когда был кризис тревоги за будущее