Мішечок щастя• 09 мая в 13:49
Де залишити авто в Одесі?
Планую летіти на відпочинок з а/п Кишенева. Вирішила щоб спростити собі поїздку доїхати на своїй машині до Одеси, залишити її на платній закритій стоянці , пересісти на трансфер в а/п.
Може хтось так вже робив і порекомендує стоянку?
Тишком нишком• 09 мая в 13:59
А чим це простіше.. по Одесі пуляють , по Молдові ні. В Молдові прямо біля аеропорту платана стоянка.. хм
Мішечок щастя
• 09 мая в 14:05
Ответ дляТишком нишком
Машину за кордон вивезти не можу
Лише залишить в Україні
Не цілуюсь з бодуна• 09 мая в 14:09
Ответ дляТишком нишком
А скільки коштує стоянка в аеропорту? Чи достатньо там місця для усіх бажаючих?
Дякую за відповідь 🌷
Планшетница• 09 мая в 14:18
Автор, не знаю как сейчас, а раньше был хороший подземный паркинг в гостинице Черное море на Ришельевской
Мішечок щастя
• 09 мая в 14:30
Ответ дляПланшетница
Дякую. Пошукаю їх
Мандолина Бу• 09 мая в 16:01
на новом привозе есть платный паркинг, в тц Остов вроде тоже. это все в центре, надалеко от АС Привоз/Старосенная, откуда будете билет
на Кишинев брать