Копирайторша• сегодня в 20:10
Ремонт. Шпалери. Що найважче?
Починаю робити ремонт, знімаємо старі шпалери, підготовка стін до поклейки нових і я не думала що це буде так брудно і важко. Навіть зняти просто, а потім ще грунтовка, шпаклівка... Це мені так здається що це найважче, чи клеїти також нелегко так само?
Чарівна патика• сегодня в 20:15
Якщо стіни ідеально підготовлені і шпалери без підгонки малюнка і не паперові, то нескладно. Але кути, вікна, розетки вирізати/ підганяти все одно треба. І головне, навіть без підгонки малюнка, не переплутайте верх-низ. Обов´язково помічайте
Копирайторша
• сегодня в 20:15
Ответ дляЧарівна патика
Так саме в тому і питання, що підготовити стіни виявляється довго і важко. Навіть зняти шпалери важко, частина не знімається, не знаю як, чи мочити водою чи як
Чарівна патика• сегодня в 20:17
Ответ дляКопирайторша
Демонтаж так, важко. Шпатель, вода... Мене свого часу вистачило на півкімнати, все інше зробили професійно навчені люди
Неробименінерви• сегодня в 20:19
Ответ дляКопирайторша
А ви сухі знімаєте? Мочіть водою
Дама-мадама• сегодня в 20:19
Ответ дляКопирайторша
Можливо цю справу доручити тим, хто на цьому розуміється? Я сама багато переклеїла. Але підгонкв і обрізання кутів для мене найскладніший етап. Вирізи під виключателі і розетки теж треба розуміти як зробити
Копирайторша
• сегодня в 20:25
Ответ дляКомиссия50%
ремонт всегда сложно, но обои тут наипростейшее
Ну мне подготовка стен тяжело. Все эти отдирания обоев, грунтовка, шпаклёвка. Сами обои мне так кажется что легче уже клеить. Но это наверное пока я до этого этапа не дошла
Копирайторша
• сегодня в 20:32
Ответ дляСама не знаю
Клеїти важко, так. Особливо високі стелі.
Підготовка стін до поклейки важче ніж сама поклейка обоїв? На даний момент мені здається що так
Сама не знаю• сегодня в 20:33
Ответ дляКопирайторша
Однаково важко. Можливо поклейка не така брудна від пилюки.
Комиссия50%• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
это да. потом прозреете. поэтому особенно углам приделяйте внимание. и я взяла обои без подбора рисунка последние разы, стало попроще
КондуктЕр тролейбуса• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
а вы не мочили?
Мольфарочка• 2 часа назад
У нас был сюрприз, когда мы на новой квартире в кухне отодрали обои а там масляная краска! пздц... ее отодрать нереально...
ТаЕщеОптимистка• 2 часа назад
Знакомые сделали ремонт, за месяц без отопления все пошло грибком и плесенью
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
Якщо на етапі знімання вже такі складнощі, заплатіть майстрам. Ще ж ще їх грунтувати, шпатлювати. Поклеїте вже самі на готові стіни.
Стетоскопуло• 2 часа назад
Ответ дляКопирайторша
так и есть
Копирайторша
• 2 часа назад
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
а вы не мочили?
Ещё нет. Снимаю пока то что само снимается. Но половина не снимается, надо мочить