Баррикадница• вчера в 20:18

Київ. Лівий берег. Труханів. Дівчина для покатушек на веліках.

Чоловік 42, можемо почати з Труханова, заїзд в Мак на Поштовий, потім по Набережній, там перекус в Гідропарку і назад.
Всі розходи з мене.
Идеальная оптимистка• вчера в 20:46
Чувак, ты тут только желающих пообедать в элитном ресторане найдешь, а потом такси туда и обратно без малейшего намека на будущее развитие чего либо)

Радуга-дуга• вчера в 20:47
Ответ дляБаррикадница
Оце аналітика. Але ви помилились.
Та внизу под вашей темой ещё такая же висит )) Вы и исписались.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3831240?utm...
автор Баррикадница • вчера в 21:01
Ответ дляРадуга-дуга
Так чудово. Шашлики вже закінчились