ДикаВишня• вчера в 07:38
В 6 ранку почав блювати, ввечері зїв морозиво 4 роки
Як зменшити раотні позиви?
Ентерол не хоче пити, дала ентерожерміну, пиття
Що ще?
Мюллерная• вчера в 07:41
Пиття після рвоти викликає повторну парту, тому деякий час нічого не давати. Потім по одній чайній ложки води кожні 5 хвилин.
Тектологиня 80lv• вчера в 07:44
Если рвать уже нечем совсем и рвота только обессиливает, то можно уколоть церукал. Но очень внимательно рассчитать дозировку на вес и лучше, чтоб педиатр рассчитал.
ДикаВишня
• вчера в 07:47
Ответ дляТектологиня 80lv
Він якщо пє то рвати є чим
Але як довго триває це все?
В 6 ранку перший раз і кожні 20 хв
Але як довго триває це все?
В 6 ранку перший раз і кожні 20 хв
Оновлена версія• вчера в 07:57
Ви впевнені, що це про морозиво, а не про ротавірус якийсь? В будь-якому випадку, слідкуйте за станом, не пропустіть зневоднення. Якщо блювання не припиниться і стане гірше, викликайте швидку. Якщо припиниться, дівчата правильно все пишуть, давайте потроху пити. В ідеалі взагалі електроліт, глюкозу також.
забиякина• вчера в 07:58
І більше нічого не їв?
Це ацетон 100%
Якщо не знаєте що робити, викликайте швидку
Дитині 4 роки
Це ацетон 100%
Дитині 4 роки
НЛОша• вчера в 08:02
Ответ дляОновлена версія
Мороженое это опасный продукт
Ластовиння• вчера в 08:07
Ответ длязабиякина
І більше нічого не їв?
Це ацетон 100%
Дитині 4 роки
Це ацетон 100%
Дитині 4 роки
Швидку на ацетон? Вона не приїде на таке і чим вона може допомогти? В інфекційну завезти? Так в інфекційній автор отримає не лише ацетон.
Автор, купіть ентеросгель у капсулах, давайте дитині. У аптеці є тестові смужки на ацетон, можете їх купити. Якщо у дитини дійсно ацетон, то попросіть дихнути на вас. При ацетоні сильний хімічний запах, як лак для нігтів. Ви його ні з чим не сплутаєте.
Якщо це дійсно ацетон, дитині потрібна сувора дієта. Рис без солі, молока, без нічого. Печене яблуко (не сире в жодному разі). Можна сухарі або бублики (без пальмової олії, це задача із зірочкою їх знайти) і все. Багато давати пити, ентеросгель і отака їжа. Ще Бетаргін допомагає і кока кола. В принципі, якщо це ротавірус, то лікування те саме.
Оновлена версія• вчера в 08:14
Ответ дляНЛОша
Мороженое это опасный продукт
Поясніть, будь ласка, Вашу думку.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 08:38
Ответ дляЛастовиння
Дети обезвоживаются быстро. Скорая повезет в соматическое отделение капать. Мою иногда капали глюкозой с инсулином. Ничем дома я бы не отпоила.
Ластовиння• вчера в 08:42
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
З блювотою швидка завжди везе до інфекційної. Але у випадку автора це дурня лягати в інфекційне.
П.С.маю дитину, яка у дитинстві мала ацетон.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 08:45
Автор слушайте меня, я мама ацетонщицы с кризовым течением уже выросшей.
Делаете содовую клизму. Почитайте, с уже не помню температуру воды, лучше конечно остывшая кипячёная. Ребенка на бочок. Клизму сделали и держите, сколько выдержит. Хоть несколько минут, потом в туалет или горшок если есть. Это может снять интоксикацию. Своей я ещё промывала желудок одновременно- поила, чтоб рвота до чистой воды- только так мы избегали стационара, и этому нас научили там же.
После этого отпаивать лучше всего боржоми , ни узвар, ни чай, ни поляна квасова- не снимают интоксикацию быстрее. Если Вам не удастся прекратить рвоту- то скорая. Или если рвота прекратится но начнется понос водой- тоже скорая.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 08:45
Ответ дляЛастовиння
Тоже имею ацетонщицу с кризовым течением в детстве. Если у ребенка нет температуры, не красное горло, и склонность к ацетону, то везли всегда в соматическое отделение. С ротавирусом- в инфкекционку, когда в садике несколько человек одновременно.
Верочка 100%• вчера в 09:03
Автор, щоб таблетка від рвоти подіяла треба 30хв щоб не рвав, тому колють церукал. В лікарні ставлять крапельницю від зневоднення з церукалом і одразу стає краще.
Дайте подуться• вчера в 09:11
Ответ дляДикаВишня
Він якщо пє то рвати є чим
Але як довго триває це все?
В 6 ранку перший раз і кожні 20 хв
Але як довго триває це все?
В 6 ранку перший раз і кожні 20 хв
Тест на ацетон зробили?
ДикаВишня
• вчера в 09:19
Ответ дляЛастовиння
Ацетону немає
Але я дала ентерол
він не захотів його пити
Але я дала ентерол
він не захотів його пити
Ластовиння• вчера в 09:20
Ответ дляДикаВишня
Ацетону немає
Але я дала ентерол
він не захотів його пити
Але я дала ентерол
він не захотів його пити
Є ентеросгель у капсулах, вони без смаку і діти їх гарно п´ють. Може причина не у морозиві, а десь вірус підчепила. Все одно лікування одне - голод, поїти, сорбенти,потім сувора дієта. Нічого іншого не придумали.
ДикаВишня
• вчера в 09:23
Ответ дляЛастовиння
Тобто висипати всередині капсули в ложку із чимось перемішати?
Карапулька• вчера в 09:40
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я відпаювала з +++ вдома обох дітей.
Як вище вже писали - по столовій ложці води кожні 10-15 хвилин.
Мої ще сік люблять, то чередувала з солодким соком.
Ластовиння• вчера в 09:47
Ответ дляДикаВишня
Ні, даєте капсулу і все. Дитина ковтає капсулу.
ЗабежАЛОЧКА• вчера в 10:24
Ответ дляКарапулька
Я відпаювала з +++ вдома обох дітей.
Вы не знаете сколько у ребенка автора. У моей с 3+ никогда не начиналось. Сразу с 4+.
Бутерброд з ікрою• вчера в 11:39
Ответ длязабиякина
І більше нічого не їв?
Це ацетон 100%
Дитині 4 роки
Це ацетон 100%
Дитині 4 роки
Я також подумала про ацетон
ДикаВишня
• вчера в 12:55
Ответ дляЛастовиння
З 6 років капсули
Не підходить
Аноним_1859• вчера в 14:52
Розведіть у воді Регідрон або електроліт Хумана. Візьміть ’шприц’ від нурофену, лягайте біля дитини і кожні 5 хв заливайте їй в ротик один шприц електроліту, це одна чайна ложка. Якщо кривиться від смаку, то чергуйте зі звичайною кип´яченою водою. І так лежать разом, поки не припинить блювати. При ротавірусі блювання може бути багато годин підряд, це треба просто пережити, і поїти зі 7приця і вдень і вночі, щоб не зневоднився сильно. Якщо пісяє, то тест-смужками перевіряти ацетон. Якщо ацетон високий, це давати зі шприця глюкозу потрошку.
НЛОша• вчера в 15:36
Ответ дляОновлена версія
Поясніть, будь ласка, Вашу думку.
Неправильное хранение мороженого, особенно его таяние и повторная заморозка, представляет серьезную опасность для здоровья, прежде всего из-за риска пищевых отравлений.
Размножение бактерий: Молочная основа — идеальная среда для патогенных микроорганизмов. При комнатной температуре (или даже в теплом холодильнике) бактерии, такие как сальмонелла, листерия и кишечная палочка (E.coli), размножаются очень быстро.
Опасность повторной заморозки: Если мороженое растаяло, а затем было снова заморожено, бактерии, которые успели размножиться, не погибают, а просто «засыпают».
Употребление такого продукта может привести к тяжелым кишечным инфекциям.
В морозильных камерах во всяких атб оно все мягкое. Там температура в лучшем случае- 6, а надо -18.
Очень часто батоны мороженого которые 0.5 и 1 кг мягкие, вздутые и того гляди лопнут. Это все кишечная палочка.