Крижана бурулька• 52 минуты назад

Дозвіл на парад це топчик

Ну шо?
Круто затролили Пуйла?
Правда мстиве пуйло відмінило обмін полоненими. 1000 матерів, дружин, дітей, не дочекаються на синів, чоловіків і так.
Клоунада на крові.
Дозволив парад у Москві, який не міг зірвати, бо ще раніше дозволив закриття ракетних програм, мародерство своїх друзів, двушкі на Москву і корупційний Фламінго, який долітає до Москви лише в його голові.
Мільйони одноклітинних сцються від радості.
Потужність! Незламність! КВН!
Квітнева Іванівна• 48 минут назад
Не смешите. пу предупредил Зеленского , что если рыпнутся на парад, то вместо Киева будет воронка. И Трамп пу поддержал, запретил Зеленскому что- то предпринимать. Вот он и не делал ничего. С Трампом не поспоришь , если полностью от него зависишь. А регионы рф вполне себе обстреляли в этот день ).

автор Крижана бурулька • 48 минут назад
Всі в захваті з потужності президента.
Джонсонюк• 48 минут назад
Да вы правы , или вы другое хотите услышать от комментаторов , а еще в Украине можно говорить на русском , А тема -заклинание что б как по команде вызвать всех зелебобиков , у штош
Love_Love_Love_• 48 минут назад
Ответ дляКвітнева Іванівна
фан L.O.S.T.• 46 минут назад
Спочатку зєля вийожувався щодо блекаутів на маскві, потім вийожнувся щодо параду. В результаті його як хлопчика кинули з обмінами.
Прям стратєг рівня 3,14здєц.
Навіть ні, цей рівень називається 3,14здабол квартальний.
Kidstaff Bot• 44 минуты назад
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Реверанс • 21 минуту назад
​Те, що сьогодні подається як «тролінг» ворога, насправді є ерозією державного інституціоналізму та девальвацією статусу державного акта.
​Указ Президента України — це не пост у Facebook і не сценарій для гумористичного шоу.
Це вольове рішення Верховного Головнокомандувача ЗСУ, яке має юридичну силу та міжнародну вагу. Коли цей інструмент використовується для створення низькопробного хайпу навколо «параду в Москві», він втрачає свою сакральність.
​Якщо сьогодні Указ — це жарт, то чому громадяни та міжнародні партнери мають сприймати серйозно завтрашні акти про мобілізацію, стан економіки чи національну безпеку?
​Світ спостерігає за Україною через призму професійності її лідерів. «Жартівливі» укази в очах західних технократів виглядають як прояв політичної незрілості.
Держава, що воює, не може дозволити собі образ «країни-коміксу». Це розмиває нашу суб’єктність і надійність, замінюючи реальну стратегію віртуальним шоу.
​
​У час виснажливої війни народ чекає від Верховного Головнокомандувача чітких дій, а не каламбурів.