миссДавеча• 2 часа назад
Сік апельсиновий свіжовижатий в Сільпо- яка вартість найбільша бутилка?
І чи не дешевше самому вдома давити?
В сімї 4 людини, ту бутилку випили за раз
Як порахувати чи доцільно мені купити соковижималку і самій хоботитись?
Потребую апгрейду• 2 часа назад
Самим дома конечно лучше будет. Цену не знаю, но точно не дёшево будет
Ондатрова шуба• 2 часа назад
Ось якраз дивилася відео. Можете прикинути по вартості собі, чи вигідно
Мааарковная• 1 час назад
Ну, инет пишет, что из 1 кг апельсин 400-650 мл сока выходит, при стоимости 70 грн за кг, как мин на 110 грн дешевле самому приготовить