Наполеон Бонапарт• вчера в 17:08

Перших двохсот поліцейських уже відправили на полігон

Перші двісті патрульних поліцейських вже проходять навчання на полігоні. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ.

Зазначається, що рішення про посилення навчання ухвалив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко після квітневого теракту в Києві.

Мета – навчити поліцейських ефективно реагувати на загрози воєнного часу: від роботи поблизу лінії фронту до захисту цивільних у тилових містах.

«Поліцейський не повинен боятися, коли щось десь вибухає або свистить куля. Тому що працівник поліції – він на те й працівник поліції, щоб ризикувати заради життя інших людей», - наголошував Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Поліцейські уже вдосконалюють навички у вогневій підготовці, тактичній медицині та психологічній стійкості.

Особливістю програми є залучення досвідчених інструкторів 1 та 2 корпусів Нацгвардії, які мають бойовий досвід.

«Навчання стануть обов’язковими для всіх підрозділів, адже кожен патрульний має бути готовим рятувати життя та діяти професійно в екстремальних умовах», - додали у МВС.
Розумна Губка• вчера в 17:09
смысл
это просто учения
когда на фронт?

Розумна Губка• вчера в 17:10
’Поліцейський не повинен боятися, коли щось десь вибухає або свистить’

смешно
автор Наполеон Бонапарт • вчера в 17:10
Ответ дляРозумна Губка
смысл
это просто учения
когда на фронт?
Никакого
Не пью, не курю• вчера в 17:10
Создают видимость бурной деятельности. Полицейские когда учатся, то с оружия не стреляют?
Встидаюся запитать• вчера в 17:10
Ответ дляРозумна Губка
смысл
это просто учения
когда на фронт?
їх навчають для тилу ,який фронт ?їх і так недостатньо і стріляти не вміють
Розумна Губка• вчера в 17:11
Ответ дляВстидаюся запитать
недостаточно для чего?
автор Наполеон Бонапарт • вчера в 17:11
Ответ дляНе пью, не курю
Матильдовы войска не стреляют

Сметчица• вчера в 17:11
а с полигона куда? в студию пейсатого?
Шапито, 95
автор Наполеон Бонапарт • вчера в 17:12
Ответ дляНе пью, не курю
Вообщето учебка в полиции 6 мес. Чем они там занимались?
А я женатая• вчера в 17:12
Ответ дляРозумна Губка
смысл
это просто учения
когда на фронт?
Та катаются же полицейские на фронт. В 22 и 23 году точно катались
Розумна Губка• вчера в 17:13
Ответ дляА я женатая
катаются некоторые, и у меня один товарищ есть
но это единицы, там пару бригад всего
Встидаюся запитать• вчера в 17:13
Ответ дляРозумна Губка
недостаточно для чего?
я 3 рази за тиждень викликала їх і всі рази чула вибачте ,вільних нема і в найближу годину ніхто не зможе підїхати ,а потім ще перезвонювали ,а може вже не треба ? ще рік тому за 20 хв були .Отак буде сусід вбивати свою родину ,а захистити нема кому
А я женатая• вчера в 17:13
Ответ дляРозумна Губка
но это единицы, там пару бригад всего
Ну да, не все подряд
Розумна Губка• вчера в 17:14
Ответ дляВстидаюся запитать
Удалено администрацией...
автор Наполеон Бонапарт • вчера в 17:14
Ответ дляРозумна Губка
но это единицы, там пару бригад всего
А больше и не надо. Полиция должна в тылу ТЦК помогать при оповещении.
А я женатая• вчера в 17:14
Ответ дляВстидаюся запитать
Слушайте, ну я ещё до полномасштабки звонила вызывала на ограбление. Сказала, что ок будут скоро и бросила трубку девочка. Через час перезвонила, спросила грабят ли ещё, та говорю, что нет, она ну ждите, скоро будем. Надо ли говорить, что так никто и не приехал?
автор Наполеон Бонапарт • вчера в 17:15
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
Мне нужно оружие вместо полиции
Розумна Губка• вчера в 17:15
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мне нужно оружие вместо полиции
для чего?
заиметь - не проблема
А я женатая• вчера в 17:16
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Мне нужно оружие вместо полиции
И новое законодательство, а то так вас с оружием и посадят за самозащиту

Встидаюся запитать• вчера в 17:16
Ответ дляРозумна Губка
но это единицы, там пару бригад всего
та багато катаються ,на останній масовий виклик приїхали 4 екіпажі ,8 людей 4 жінки і 4 чоловіки і ніхто не міг затримати бугая 2м .При мені просили підкріплення в диспетчера і казали ,що 2 з пораненнями і убд і 2 трамовані ,не можемо його покласти ніяк .Чекали години 2 коли приїхала допомога (((
Викликаю на дебати• вчера в 17:16
Ответ дляРозумна Губка
смысл
это просто учения
когда на фронт?
На фронт низзя, нужно помогать тцк мужчин паковать и бубочку оберегать.
Встидаюся запитать• вчера в 17:18
Ответ дляРозумна Губка
Удалено администрацией...
20 років тому мені при написанні заяви за спробу згвалтування і напад відповіли ,нема состава прєступлєнія ,от коли буде тоді і пишіть .Але після реформи було краще якийсь час ,зараз зовсім біда
Розумна Губка• вчера в 17:18
Ответ дляВстидаюся запитать
8 полицейских не заламали одного - только вдуматься
8 подростков бы справились на ура
Розумна Губка• вчера в 17:19
Ответ дляВстидаюся запитать
может нам просто хотелось верить что стало лучше?
Встидаюся запитать• вчера в 17:19
Ответ дляА я женатая
жах ( я з таким не зтикалась ,все таки в останні роки до повтомасштабної приїзджали відносно швидко ,але пів року -рік біда .А коли навіть приїзджають ,то їх навіть жінки луплять ,а вони нічого не роблять
Встидаюся запитать• вчера в 17:21
Ответ дляРозумна Губка
8 подростков бы справились на ура
він 2 метри ,сольовик агресивний і з топором ,я би на місці дівчат патрульних чи травмованих теж на нього не пригала .От давали б дозвіл валити таких шоком (хоча б )
Ашолюдискажуть• вчера в 17:29
Норматив по бегу они сдали еще при стрельбе в Киеве. Теперь их научат бежать в нужную сторону, а не от гражданских?
автор Наполеон Бонапарт • вчера в 17:29
Ответ дляВстидаюся запитать
Везет, изнасиловали...
Ашолюдискажуть• вчера в 17:32
Ответ дляВстидаюся запитать
Ну и зачем эти хиляки в полиции? Силовики от слова сила, а не про то,что никуда больше не взяли на работу.