Мастер Пис• вчера в 21:07
Пенсія у зв’язку з втратою годувальника
Добрий день, я отримувала пенсію у зв’язку з втратою годувальника. У жовтні мені виповнилося 18 років, але пенсія продовжувала надходити, однак її зменшили на 300 грн. У березні надійшла остання виплата (рівно через пів року після мого дня народження).
Я не розумію, чи маю я ще право на ці виплати, якщо я навчаюся в ліцеї в Європі.
В рот не ложи• вчера в 21:23
Автор, вам потрібно взяти довідку що ви начаєтесь на денній формі навчання. І наново оформити все.
Рогнеда Карповна• вчера в 21:24
Я в вас не верю.
Не бывает 18-летних людей, которые не соображают , как нагуглить нужную информацию и задают подобные вопросы на советчице.
Закусенец• вчера в 21:25
Ответ дляРогнеда Карповна
Я в вас не верю.
А Советчица для чего?
Мастер Пис
• вчера в 21:25
Ответ дляВ рот не ложи
Отримували ви чи ваша мама/опікун?
Отримували на мамину картку
Закусенец• вчера в 21:26
Ответ дляМастер Пис
Отримували на мамину картку
Зателефонуйте на гарячу лінію Пенсійного Фонду,поясніть ситуацію і вам нададуть консультацію.
В рот не ложи• вчера в 21:26
Ответ дляМастер Пис
Отримували на мамину картку
Тепер ви повнолітня людина і це повинна пройти сама. Мама вже тут ні до чого.
Мастер Пис
• вчера в 21:26
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую, так і зроблю
ПочтальЁнша• вчера в 21:43
Ответ дляМастер Пис
Отримували на мамину картку
Ну правильно, до 18 років за вас отримує мама. Після 18 років ви відкриваєте картку для виплат на своє імʼя та оформлюєте пенсію на себе, але у тому випадку якщо вчитеся на денній формі. І кожен учбовий рік необхідно надавати довідку що ви продовжуєте навчання. Пенсія платиться до 23 років при умові навчання на денному.