Бринзолетта• 11 мая в 22:29

Як думаєте, чи зміняться росіяни та іх політика щодо Украіни, коли Путін помре?

Чи все залишиться як є і вони "неіскорєнімиє"?
Млинець Мій• 12 мая в 00:09
Если с телевизора будут говорить правильные вещи, только тогда,они ж быдло, в основном - по нему ориентируются. Там людей с критическим мышлением единицы. Да и то половина выехала.

ГороховаЯ• 12 мая в 00:41
Ответ дляlilul990
Продаж арселор міталу за нещасних 4 млрд криворіжсталі - оце афєра вєка. При тому шо по факту він коштує в 10 раз більше. І це тіки один завод з тисяч проданих і розпиляних за часів кучми і далі. Я думаю шо розікрали на суму більше ніж 90 млрд євро
я вас розумію, але для мене це не гірше.
Для мене гірше, коли мої рідні маючи крихітну пенсію, збирають копійки і купують дрон, бо у нас війна, а ці тварюки жирують і крадуть кошти, які мають йти на зброю, забезпечення військових та потреби фронту, і ця нестача коштів, коштує життя нашим людям, як військовим, так і цивільним.
Коли єрмак, буданові і т.д. красуються у одязі за 10 тис доларів, палаци будують, ще й віддають мільйони на росію!!! (тобто відверто працюють на росію), а у нас зарплата йде на одну їжу, і з кожної сторони збори для військових. Не ми повинні закривати потреби військових, а держава цими грошима.
ОйЙой• 12 мая в 00:51
Никак. На его место придёт такой же.
Лепетун• 12 мая в 13:10
Путін до 2030 нікуди не дінеться.
Ну якщо його не грохнуть, або якийсь ще форс-мажор.
Потім замінять на ішного, но світ віже буде інший,
І такої України вже, НАЖАЛЬ, НЕ БУДЕ
Лепетун• 12 мая в 13:11
Ответ дляlilul990
Неважно які провокації. Путін провалив кадрову політику. Його дибільні куми зливали йому дезінформацію вкравши всі гроші. Це тупе створіння вірить і вірило абсолютно неправдивим докладам. І через це померло докуя народу. Бо воно тупе, нарцисичне і дибільне
Майже як ’наше’ пейсате гнусаве.
Два нарциса- підар-са
Лепетун• 12 мая в 13:32
Ответ дляПродавчиня кіз
Як тільки в України успіхи і є карти, словами трампа, так і розкачують проти вищого військово-політичного керівництва всі ці куплені антикорупціонери так звані
О, голова говорящая за 850....шоб тебе на лекарства были эти бабки
Лепетун• 12 мая в 13:33
Ответ дляГороховаЯ
а які у нас карти, раптом, з´явились?
Тобто корупції у владі нема?
Та какие карты. Методичка от Литвина, Подоляка.
Может еще ЦПД во главе с жирным боровом Коваленко подмахивает
автор Бринзолетта • 12 мая в 22:57
Ответ дляЛепетун
Путін до 2030 нікуди не дінеться.
І такої України вже, НАЖАЛЬ, НЕ БУДЕ
Звідки інфа?