Бринзолетта• вчера в 22:29
Як думаєте, чи зміняться росіяни та іх політика щодо Украіни, коли Путін помре?
Чи все залишиться як є і вони "неіскорєнімиє"?
Баррикадница• вчера в 22:56
Ответ дляНевловимий Джо
Мабудь, терпець увiрвався
))) на кого? Почему терпець урвався на Украину которую все страны НАТО даже не хотели принимать? Логика шизофреника. Почему не на Финлядию?
Продавчиня кіз• вчера в 23:02
Ответ дляГороховаЯ
там якась заворушка на Банковій сьогодні, може щось буде...надіюсь
Як тільки в України успіхи і є карти, словами трампа, так і розкачують проти вищого військово-політичного керівництва всі ці куплені антикорупціонери так звані
Продавчиня кіз• вчера в 23:04
Ответ дляlilul990
То буде останній день існування росії
На жаль, НАТО без України лише довго проводитиме консультації
Ответ дляПродавчиня кіз
Дивлячись на політичні рішення. Відділяйте політику від військ нато, які можуть і вломить під перше число. У них є засоби для цього
Все що ми бачимо трусливого і непослідовного - це чисто політичні рішення
мистерЛяпсус• вчера в 23:06
Ответ дляПродавчиня кіз
Корупція в мегамасштабах це розкачування чи не на часі, як і розмінування Чонгару, здача півдня, ЗАЕС?
Бринзолетта
• вчера в 23:09
Ответ дляНевловимий Джо
Какой бред. Ни одна страна не станет терпеть базы противника у себя за забором. В ситуации виновато нато и Украина, которая поддалась на провокации.
Вы на карту смотерли? Прибалтийские страны в Нато видели? И Финляндию? Как же надоели тупые боты.
ГороховаЯ• вчера в 23:08
Ответ дляlilul990
То хай путін нападе на нато
воно страшно сцикливе
На Україну лиш напало, бо вірив дов**йоб, що тут його чекають
Ответ длямистерЛяпсус
Корупція це про кожного окремо взятого українця. Продали гуманітарку в одесі, командир дрони продавав, майор зіпсуту їжу, не довезли автівки до фронта хоча розмитнили як гум допомогу. Багато чого корупційного зроблено простими українцями на самих рядових посадах
Невловимий Джо• вчера в 23:09
Ответ дляБринзолетта
Ботиха ты сама. Мне вообще пофиг на этот обезьянник.
Продавчиня кіз• вчера в 23:09
Ответ длямистерЛяпсус
Корупцію в мегамасштабах розслідують тихо і готують матеріали для суду. А в даному випадку уже півроку+ влаштовують шоу, при чому основний артист там Желєзняк з мамою в Донецьку при хорошому бізнесі під час війни.
Це лише шоу, і більш нічого для послаблення позицій України .
мистерЛяпсус• вчера в 23:09
Ответ дляlilul990
Не сперечаюся, але коли на рівні держави в оборонці, то це вже не просто корупція.
ГороховаЯ• вчера в 23:10
Ответ дляПродавчиня кіз
а які у нас карти, раптом, з´явились?
Тобто корупції у владі нема?
мистерЛяпсус• вчера в 23:10
Ответ дляПродавчиня кіз
А навіщо по тихому? Нехай знають героїв і ситуацію.
Дикая Роза• вчера в 23:11
Так он уже умер давно, новый Путин будет. Он просто говорящая голова, решения другие люди принимают
ГороховаЯ• вчера в 23:12
Ответ дляlilul990
риба гниє з голови, Якби влада не дозволяла нижчим рівням це все, то не було б цього.
Продавчиня кіз• вчера в 23:13
Ответ дляГороховаЯ
а які у нас карти, раптом, з´явились?
Тобто корупції у владі нема?
90 млрд євро від Європи з червня почнуть йти. І це все збільшення зброї в рази , Москва це знає. Пукін навіть вперше Зеленського назвав гаспадін.
Продавчиня кіз• вчера в 23:14
Ответ дляlilul990
Ну це вирок державі. Хочете красти - заплатите країною. Незворотній процес деградації. Не можна красти і надіятись що держава збережеться
З 91 не крали ?
мистерЛяпсус• вчера в 23:15
Ответ дляlilul990
Все так, але.
мистерЛяпсус• вчера в 23:16
Ответ дляlilul990
Зеленський має про всіх все знати? Крали і крадуть в україні скіки себе памятаю.
На тому рівні на якому крадуть, то повинен.
Продавчиня кіз• вчера в 23:19
Ответ дляlilul990
Ще за комуністів
Але державність з 1991 офіційно. Тобто, при тій всій корупції - а переділ державної власності, всіх цих заводів, фабрик, шахт - це в рази більша корупція, ніж зараз, державність була. З причин очевидних - тоді рашкостан ще не нападав, не був готовий
І українцям байдуже було до корупції. Обирали за пайки у владу тих, хто їм це видавав.
Доставучая• вчера в 23:25
В них пропаганда навіть в шкільних підручниках. Вони зі школи в випускаються вже виродками. Ментально то просто скот.
ГороховаЯ• вчера в 23:27
Ответ дляlilul990
Не у таких масштабах, як зараз, ніколи не було, щоб влада настільки нагло все розкрадала, нагло мала людей за ідіотів і, що гірше, робили свій бізнес на війні і смерті її громадян.
ГороховаЯ• вчера в 23:28
Ответ длямистерЛяпсус
а він кришує просто
Мені здається, його там єрмак і ко тримають чисто за ’лице’ для екрану, а керує державою не він
Ответ дляГороховаЯ
Продаж арселор міталу за нещасних 4 млрд криворіжсталі - оце афєра вєка. При тому шо по факту він коштує в 10 раз більше. І це тіки один завод з тисяч проданих і розпиляних за часів кучми і далі. Я думаю шо розікрали на суму більше ніж 90 млрд євро
Тирамісу на терасі• вчера в 23:45
Стануть трошки добріше в чергах за нргами буша, а потім розпоавлять пір´я і по новій.
Нас врятує тільки розпад недоімперії