Гигиенишвили• Изменено сегодня в 10:33

Мендель здала таємниці Зеленського в США

Ви вже бачили ітнервью Мендель на телешоу Такера Карлсона в США)
Мендель дала сенсаційне інтеревью на його телешоу та розповіла свою думку, що Зеленський хоче бескінечної війни, бо таким чином грабує Україну, розповіла інсайди про його вживання заборонених препаратів та механізи оплати пропаганди прикоритних блогерів та багато ще чого).
У відео є автодубляж на українську мову в налаштуваннях (тисни на колесико на обирай мову в звуковій доріжці)
Нафаня Маня• сегодня в 12:46
Ответ дляТаракашечка
Яку😹 не смішіть! При пороху робили парад на майдані поки під іловайськом хлопці помирали! Ми тоді в області були, через нас наші на швидких вивозили, це жесть. І ви ось це захищаєте?!🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
И в чем конкретно вина Порошенко, если в тот момент произошло непосредственное вторжение российских регулярных войск?

Сегодня не целуюсь• сегодня в 12:46
Ответ дляНафаня Маня
За час президентства Петра Порошенка (2014–2019) було деокуповано значну частину території Донбасу.
Основні результати деокупації:
Звільнення 2/3 території Донбасу: У 2014 році українським військам вдалося звільнити близько двох третин окупованих територій Донецької та Луганської областей.
Ключові звільнені міста: Були звільнені такі міста, як Маріуполь, Слов´янськ, Краматорськ, Бахмут, Лисичанськ, Сєвєродонецьк та інші.
В один день був звільнений Краматорськ та Слов´янськ і окупований Донецьк. Як же так сталось? А, Гіркін просто перейшов з одного місця на інше, і НІХТО йому не завадив!!!
Відірву та викину• сегодня в 12:46
Ответ дляТримбулька
Що заважає зробити обмін найближчим часом?
Зачем, если нам не нужно?
Детские_Будут?• сегодня в 12:46
Ответ дляГигиенишвили
Бачу ви з Німеччини його підримуєте, як зручно
Яка різниця звідки, в Україні війна і так, багато українців виїхало.
Дивно, що для вас автор це привід принижувати співбесідника.
Тумба-юмба• сегодня в 12:47
Ответ дляГигиенишвили
Слухайте інтервью, вона одразу сказала, що рф агресор, але команда Зеленського -в колаборації з рф, що недивно, особливо після ’двушечек на москву’
Щоб це розуміти - і Мендель не треба: всі знають, як в окупації винищують проукраїнських і їх родичів чи родичів військових. А тепер гляньте з іншого: рідні Сирського, єрмака, прокурорів і найвищої верхівки влади живуть-процвітають в рашці, ведуть бізнес, працюють на високих посадах...
Ця зелена чума - чудовий інструмент в руках путіна для ослаблення і розбрату Європи перед нападом. Так само, як і інструмент знищення України. Вони недарма все в рашки копіюють, вони - адіннарот з нею. Тому і будували кооператив ’династія’ по подобі путінського кооперативу ’озеро’, бо знають, що путін залишить їх гауляйтерами, як лукашенка
Сосиска_Втесте• сегодня в 12:47
Ответ дляГигиенишвили
Такер Карлосн заявляет в этом інтервью ’Украина как нация уничтожается’- вы не согласны с таким мнением?
Зеленый и подвязался под уничтожение нации, под переселениями народов/замещением украинцев чернозадыми макаками.
Это глобалисты, демократы, в том числе, ДЖонсон вступали з сокращения населения.
Зеленый урод гнусавый работает не на Украину. И точка
автор Гигиенишвили • сегодня в 12:48
Ответ дляСосиска_Втесте
Сподіваємося, що це не черговий цирк. Кажуть, взяли фаворита ЗЕ та вручили йому підозру за пограбування України

Повітруля• сегодня в 12:49
Ответ дляДа_Я_Така_
Зараз не можу відео відкрити. Вона там англійською вєщає?
українською
Садова гойдалка• сегодня в 12:49
Ответ дляСосиска_Втесте
Які глобалісти ? Він виключно на себе працює !
Сосиска_Втесте• сегодня в 12:50
Ответ дляСтатус Ква
А чем вам Стерненко и Золкин не нравится ? Кто вам нравится ? Русня и Путин
Стерненко - оборотень, паскудное ничтожество, бандит и просто гопник
Стерненко «подякував» Зеленському за свій вирок перед тим, як його забрали у СІЗО
Після того, як дзвінок завершився, на питання присутніх Стерненко сказав, що президент тільки спитав, навіщо йому телефонують, і поклав слухавку.
Стерненко також заявив, що Зеленський спілкувався з ним раніше, пропонував обійняти державну посаду і обіцяв, що напади на нього будуть розслідуватися.
«Якщо щось зі мною станеться під час перебування в СІЗО, це буде особиста відповідальність президента України Володимира Зеленського. Я переконаний, що те, що сьогодні відбулося – а зараз мене відправлять до СІЗО – це продовження тієї політики ув’язнення людей за вказівкою згори», – заявив він.
Володимир Зеленський публічно не коментував наразі вирок Стерненку та його заяви, в тому числі щодо цієї розмови.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-sternenko-zele...

Сколько этой гниде платят за трансляцию хуй-ни про недостаточность нанвисти к русне и так далее
Сосиска_Втесте• сегодня в 12:51
Ответ дляМішечок щастя
Мені так посрати на ситих американців, що аж невдобно, чому нас має хвилювати думка пересічного америкоса?
Бо мы на 100% зависимы.
Швендяю містами• сегодня в 12:52
Ответ дляДетские_Будут?
Різниця є. Пам´ятаєте таку руду волохату порадницю, яка писала дуже правильні речі, перебуваючи у Німеччині? А до цього писала зовсім інше, коли мешкала з сім´єю в Україні. Вона потім ще GPT Chat тестувала, строчила по шістнадцять годин поспіль
Люблю джаз• сегодня в 12:52
Ответ дляГигиенишвили
Ще раз,зелені офіційно анонсували стратегію залучення до України 10 мільйонів мігрантів-маргіналів, по 300 тис на рік завозити, це кожен 3-й громадянин буде мігрантом, а через років 5-10- кожен другий.
Це знищення національного етносу України, все як раша мріяла
Милованов це не офіційне джерело
Тумба-юмба• сегодня в 12:52
Ответ дляГигиенишвили
Мендель з 42 хвилини на роліку розповідає, що для Зеленського закінчення війни - політичне самогубство, тому він не збирається це робити апріорі, каже, що той неодноразово казав, що прийшов НАЗАВЖДИ. Судячи з сьогодення та публічно анонсованої зеленими політики завезення 10 мільйонів мігрантів маргнілалів це не виглядає жартом або брехнею. Це виклядає як свідомий геноцид українців.
А Ви ще не зрозуміли це? Путін недарма видав, що цього разу українське питання буде вирішене остаточно
Сосиска_Втесте• сегодня в 12:53
Ответ дляСадова гойдалка
То есть он сам по себе царь?
А че он рекса гоняет по всему шарику и предлагает свою задницу для страпона?
Таракашечка• сегодня в 12:52
Ответ дляНафаня Маня
Ну як мінімум операція була не доречна на той час, хлопці потрапили у засідку. На фронті не вистачало техніки, яка пригала на параді і воїнів, яких зняли з важливих точок для параду. Ще, туди стягнули багато техніки, не було пво та розвідки, всю техніку знищили та захопили вороги. Спілкувалася з командирами, які прикривали наші швидки з вижившими, спілкувалася з тими, хто виходив звідти - на танках та брдм, чорні, з гілками під колесами щоб замітати сліди. Після цього переїхали до центру, бо вже було ясно, нас злили повністю…
Повітруля• сегодня в 12:53
Ответ дляТаракашечка
Ну бачите, я ж вас не вб&ваю чогось😹😹😹
хоча б сиділо вже й мовчало
Тихомандражная• сегодня в 12:53
Ответ дляЛюблю джаз
Чергова чупакабра для українців про мігрантів із Бангладеш.
Ринок України для мігрантів з Бангладешу нецікавий, тут немає діаспори і низькі зарплати. Ми не є природнім для них напрямком міграції. Україна для Бангладеш — в листі країн міграційного ризику, тому вони навіть утримують своїх громадян від міграції сюди. Вони є донорами робочої сили для Великої Британії, країн Перської затоки.

В Україні фактично налічують до 20 тис індусів, в той час в Великобританії близько 1 млн.
Перечислите предыдущие чупакабры для украинцев,которые не сбылись
Садова гойдалка• сегодня в 12:53
Ответ дляСосиска_Втесте
То есть он сам по себе царь?
Я так глибоко не в курсі його справ, як ви

Сосиска_Втесте• сегодня в 12:53
Ответ дляЛюблю джаз
Милованов це не офіційне джерело
Еще и какое, председатель школы экономики Киевской. Соросятко.
Кста, Свириденко на 3 ляма с гаком напреподавала за год в той школе - ну ясно, что фиктивно
Таракашечка• сегодня в 12:54
Ответ дляПовітруля
хоча б сиділо вже й мовчало
Удалено администрацией...
Сосиска_Втесте• сегодня в 12:54
Ответ дляСадова гойдалка
Вот теперь будете в курсе.
В Европе об этом ничего не говорят, ведь правда?
Мерц в доле с зелебобой и его компашкой
Повітруля• сегодня в 12:55
Ответ дляТаракашечка
Удалено администрацией...
Лиса Патрикевна• сегодня в 12:55
Мендель захотілося слави Моніки Левінські)
Садова гойдалка• сегодня в 12:57
Ответ дляСосиска_Втесте
Вот теперь будете в курсе.
Мерц в доле с зелебобой и его компашкой
похмеліться, а потім пишіть ! Такі откровєнія прям дуже в тему корупції і війни
Тумба-юмба• сегодня в 12:57
Ответ дляТихомандражная
Да пофиг мне на ваш результат, то есть вырок.Вы его сами себе вынесли.
Біда лиш, що їх вирок став вироком Україні
Люблю джаз• сегодня в 12:59
Ответ дляСосиска_Втесте
а ось його повне інтервю ,
\
– Скільки трудових мігрантів треба залучити для позитивних змін в економіці України?
– Мільйонів 10. Готуйтеся до нової України. Якщо ми самі не навчимося бути розумнішими, будемо імпортувати не десятками тисяч, а мільйонами. В основному на робітничі професії. Подивіться, скільки в нас пенсіонерів, порахуйте співвідношення між тими, хто працює, і тими, хто вийшов на пенсію. Це критично.
Перший пріоритет – вижити і війна, а другий пріоритет – щоб у нас була високопродуктивна, конкурентоспроможна європейського рівня нація.
У Багряного в ’Тигроловах’, коли Григорій Многогрішний втікає з етапу на Сибір, він каже, що ’краще померти біжучи, ніж жити гниючи’.
Так от ми вже не біжимо. Тут все гниє. Є частина справжньої України, яка бореться за існування і майбутнє, а є частина, яка продовжує гнити. І ми повинні її скинути.
Гниле болото, що залишилося нам від Радянського Союзу, не дає нам випростатися.
Тумба-юмба• сегодня в 12:59
Ответ дляОченьценная
Ждут нуланд с печеньками
Ні, ждуть, коли вас переполовинить ваш вирок
Сосиска_Втесте• сегодня в 12:59
Ответ дляСтатус Ква
“Он крал телефоны, и об этом знала вся школа”: Репортаж из родного села Сергея Стерненко
Характеристику Стерненко учительница дала крайне нелестную. “Из школы воровал у детей деньги, телефоны. Забрали учиться его после школы в Одессу, потому что не могли с ним справиться. Бежал от родителей. Какой он герой? Негодяй, наркоман, убийца”, – сказала Ирина.
“Страна” съездила в родное село Сергея Стерненко, чтоб узнать мнение о нем земляков.
“Так себе был пацан”
Село Садовое находится рядом с границей Украины и Молдавии. В отличие от многих соседних сел, сюда проложена довольно приличная трасса. Однако село явно не процветает. На улицах мало людей, многие дома ветхие.
Однако есть и зажиточные участки.
Дом семьи Стерненко на улице Вишневой один из таких – тяжелые кованые ворота с монограммами, новый каменный забор, огромные стеклянные витражи на входной двери, крытая беседка на половину двора. Соседские дома явно проигрывают в обустроенности.
Ворота дома Стерненко. Фото: Страна
Ворота дома Стерненко. Очень массивные и дорогие ворота с монограммой семьи
Многие односельчане на вопрос о Сергее Стерненко и его семье либо говорят уклончиво, либо реагируют очень темпераментно и негативно.
https://debaty.sumy.ua/ukraine-and-world-news/on-k...
Садова гойдалка• сегодня в 13:00
Ответ дляТаракашечка
Взагалі то Іловайськ стався з причини не дотримання рашкою угоди про вивід із оточення наших людей !
Розстріл зеленого коридору …