Вам телефонограмма• 1 час назад

Ліки з Польщі

Доброго дня всім. Хто знає, як купити рецептурні ліки в Польщі. Польща є виробником. В нас вони зникли , аналоги не підходять. Ліки життєвонеобхідні
Дякую
СМСница• 1 час назад
Я відправляла рецепт людині яка їхала на Польщу. Привозили.

ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ви б хоч написали з якого ви міста
ОливьЕЖечка• 1 час назад
Нехай вам виписують паперовий рецепт, назва препарату латиною і зі всіма печатками , кількість опакувань. Тоді хтось в Польщі вам за цим рецептом зможе купити ліки. звісно якщо маєте когось хто зможе купити. А так, з ук паперовим рецептом, в польщі продають препарати без проблем
автор Вам телефонограмма • 1 час назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Ви б хоч написали з якого ви міста
А є різниця? Київ
ЗабежАЛОЧКА• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
А є різниця? Київ
Звичайно що є. В нас у Львові є група де люди щодня їздять і привезуть все що завгодно
ЗабежАЛОЧКА• 59 минут назад
Ответ дляВам телефонограмма
А є різниця? Київ
Шукайте в Києві таку групу
Мизимец• 53 минуты назад
Ответ дляСМСница
Там действует наш рецепт?

Ms. Любмая жена• 50 минут назад
Ответ дляМизимец
Там действует наш рецепт?
Так, але повинно бути написане латиницею
СМСница• 34 минуты назад
Ответ дляМизимец
Там действует наш рецепт?
Так. Але рецепт має бути на латині , з печатками. Мені не одноразово дівчата купували.
автор Вам телефонограмма • 30 минут назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так можна поштою переслати. Мені головне, купити там і привезти сюди. Бо я в паніці
автор Вам телефонограмма • 29 минут назад
Ответ дляСМСница
А як його передати?
автор Вам телефонограмма • 25 минут назад
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Шукайте в Києві таку групу
Дякую
Лялька в колисці• 18 минут назад
Я купую рецептурні ліки регулярно вже кілька років через постачальників: +380 97 788 56 78 Сергій