Розвідка Маші• сегодня в 13:36

Теракт у міськраді на Кіровоградщині

Теракт у міськраді на Кіровоградщині: у будівлі сталася стрілянина, є поранені.

Вогонь у будівлі виконавчого комітету відкрив перший заступник мера Сергій Савич. У цей момент усередині перебували працівники та цивільні.
Безпринципова• сегодня в 13:37
Удалено администрацией...

Забула що?• сегодня в 13:37
Удалено администрацией...
автор Розвідка Маші • сегодня в 13:38
А я думаю откуда растут новости и свободной продаже населению пистолетов
Забула що?• сегодня в 13:38
Никак не нажрутся ублюдки
автор Розвідка Маші • сегодня в 13:39
Основні деталі інциденту:
Стрілець: За попередньою інформацією міської ради, вогонь відкрив перший заступник міського голови Сергій Савич.
Постраждалі: Повідомляється про поранених, за даними CBN, двоє людей отримали поранення з травматичної зброї та були госпіталізовані.
Обставини: Подія відбулася у будівлі виконавчого комітету, де перебували працівники та громадяни. Перед інцидентом посадовець поводився агресивно.
Реакція: На місце викликали поліцію та швидку допомогу. Правоохоронці проводять слідчі дії
Забула що?• сегодня в 13:40
Ответ дляБезпринципова
Удалено администрацией...
Ну открыл огонь может не из кокосников, просто зелёная шобло шайка у всех поперёк горла стоит, оборзели вкрай.
Цікавий писочок• сегодня в 13:43
Может он наоборот от нюхачей оборонялся

Все до блиску• сегодня в 13:44
Теракт із травматом? У депутата Керецьківської сільради хай вчиться https://uk.wikipedia.org/wiki/Терористичний_акт_у_...