Перемелица• сегодня в 13:49

Повне беззаконня і безвідповідальність.

Близько 16:00, біля власного будинку, представники Личаківсько - Залізничного ОРТЦК та СП м. Львова грубо затримали громадянина Сайгіна Олексія Едуардовича, 1973 року народження - інваліда дитинства II групи з психічними розладами.
Без перевірки документів.
Без з’ясування обставин.
Без елементарної людяності.
Людину силоміць закинули в бус та доставили до приміщення ТЦК.
Що це? Некомпетентність? Правове невігластво? Байдужість? Чи, можливо, свідоме виконання так званого «плану по бусифікації», коли кількість важливіша за закон, мораль і здоровий глузд?
Адже Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» чітко визначає категорії осіб, які не підлягають мобілізації. Невже працівники ТЦК цього не знають? Якщо не знають - це службова невідповідальність. Якщо знають і все одно так чинять - це вже свідоме зловживання владою.
Навіть після того, як помилка стала очевидною, ніхто не вибачився перед родиною чи опікуном. Ніхто не виправив ситуацію. Навпаки - за наявною інформацією, людина й досі, станом на 12.05.2026 року утримується у приміщенні Личаківсько - Залізничного ОРТЦК та СП без належної медичної допомоги.
Це вже не просто порушення.
Це - знущання над хворою людиною.
Це - дискредитація українського війська.
Це - саботаж мобілізаційного процесу, бо саме такі випадки руйнують довіру суспільства до армії та державних інституцій.
delphoto
автор Перемелица • сегодня в 14:46
Ответ дляПродавчиня кіз
А кто им дал полномочия проверять настоящий инвалид или нет?
Бабло саме себе не принесе.
Людолови.

автор Перемелица • сегодня в 14:46
Ответ дляДавно без алко
Закон о воинской обязанности
Там такого нема.
Давно без алко• сегодня в 14:48
Ответ дляПеремелица
Воєнні пенси не йдуть.
Їх вчили,давали льготи тепер тягають інвалідів замість тих бугаїв.
Я ж говорю, пора уже советчиц вместо них мобилизовывать...от женские сабаки..га
Давно без алко• сегодня в 14:49
Ответ дляПеремелица
Там такого нема.
Раз нема, значит и инвалида вашего никто не захапал
Шлях до зірок• сегодня в 14:49
Ответ дляДавно без алко
Неее. Женщины более ценный организм, они детей новых рожают
Давно без алко• сегодня в 14:50
Ответ дляШлях до зірок
Значит придётся купленным инвалидам воевать
Шлях до зірок• сегодня в 14:50
Ответ дляДавно без алко
Придется

Играю у края• сегодня в 14:50
Это украинская идентичность
автор Перемелица • сегодня в 14:50
Ответ дляДавно без алко
Администрации отдельное спасибо, что убрали сканы документов из старт-поста.
Та так.
Може хто й поміг би, а так вже й нема кому.
Тепер пишіть про тролів.
Давно без алко• сегодня в 14:51
Ответ дляПеремелица
Та так.
Тепер пишіть про тролів.
Учитесь жить по закону, и чужая помощь вам не понадобится.
автор Перемелица • сегодня в 14:51
Ответ дляШлях до зірок
И чем условная Катя из Одессы поможет ему, прибывающему во Львове?
Може хтось би й хотів і мав можливість помогти інваліду.
Бувають же дива.
автор Перемелица • сегодня в 14:52
Ответ дляДавно без алко
Ничем
Это обычный форумчанский бред, для усиления собственной значимости авториц местных опусов.
Значимість під анонімом?
Ви це серйозно?
Давно без алко• сегодня в 14:52
Ответ дляПеремелица
Бувають же дива.
Да, тут целый женский фронт уже в боевой готовности выручать купленных инвалидов готовит крестовый поход на ТЦК, ща тока матильды после душа фенами высушат и выдвигаются.
автор Перемелица • сегодня в 14:53
Ответ дляДавно без алко
Закон на паузі.В.Зеленський
Давно без алко• сегодня в 14:56
Ответ дляПеремелица
Закон на паузі.В.Зеленський
Вы сами ответили на свой вопрос.
Все до блиску• сегодня в 15:12
Ответ дляГаля-краля
У меня в семье 2 инвалида. Инвалидность сейчас проверяется по коду онлайн, никакие бумажки не нужны.
у митрополита Лонгина есть проповедь, где он рассказывает про пытки в ТЦК.
Митрополит Лонгин имеет 30 усыновленных детей и 400 детей подопекой, из них 100 глубоких инвалидов.( в прошлом году говорили о том, что 10 детей его уже погибли на войне)
Он временами вызволяет своих из ТЦК. Недавно вызволял архимандрита, у которого под опекой инвалиды, и как я поняла, ему больше 60 лет.
После этого появилась пропоповедь о пытках с ТЦК, как бьют и заставляют подписать документы, что бьют бутылками , наполненными водой и другое.
Посмотрите На ютюб название:
це має почути кожен українець - митрополит Лонгин 10.05.26
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 15:25
Ответ дляПеремелица
Тому й цікаво, чому не відпускають.
Всі документи є. Нащо він їм?
хотели стихаря безответного кинуть на мясо.
поднимайте волну в ФБ.
они этого не любят.
автор Перемелица • сегодня в 15:27
Ответ дляЧупакабраЗеБест
поднимайте волну в ФБ.
они этого не любят.
Вже це зроблено.
Навіть військові підхопили тему, бо це вже ні в які ворота не лізе.
Страждають найнезахищені верстви...
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 15:41
Ответ дляДавно без алко
и как живущего по законам это может спасти от бендитов-цыкунов?

220В• сегодня в 15:53
Ответ дляПеремелица
Ще раз для тугих розумових інвалідів йдіть ТЦК повчіть правам.
Так підіть. Дивно, що ви ще не там...
Ласкове телятко• сегодня в 15:58
Ответ дляПеремелица
Людина понесла сміття і не вернулася до хати.
Інвалід дитинства, психічно хворий, інвалід 2 групи.
Закинули як собаку у бус і повезли.
Знайшли на Батуринській у Личаківсько-Залізничному ТЦК.
Визвали поліцію.
0 реакції.
В нас вже рабоволодіння?
Написали заяву.
Його опікуна до нього не допустили.
А на що саме хворий?