Сосиска_Втесте• сегодня в 14:05
Знову відео про мене в тік-тоці
Поговоріть зі мною.
Знову відео на мене в тіктоці.
Вже два місяці створюють про різних вчителів. Але вкінці взялись за декого особисто.
І знову сьогодні про мене виклали відео. І вже і вказали у відео моє прізвище і ім´я.
Ми сподівались вирішити це мирно. Шукали через дітей.
останній тиждень було тихо і сподівались, що вони награлись.
А виявляється, що ні....
Я зараз в пригніченому стані.
Це щось...
Причому дітей я ніколи не принижувала. Єдине, що була непохитна до їх порушень, коли когось бачила, що курять в туалеті, то зразу вела до адміністраціїї...
.....
Знову відео на мене в тіктоці.
А виявляється, що ні....
Я зараз в пригніченому стані.
Це щось...
.....
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:08
Ответ дляВсе буде
напишіть заяву в поліцію, то вони швиденько знайдуть тих тік-токерів
я писала. нуль вирішення за 2 тижня.
Говорю відверто• сегодня в 14:09
ой, наша класуха звонила с угрозами что по судах затаскает
как это посмели выставить ее на весь тик ток
оказалось просто кусок видео на телефоне у ребенка, где чуть видно кусок ее волос - все, и даже не в тик токе
это ваша история?
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:13
Ответ дляГоворю відверто
это ваша история?
ні. в нас відео, де використані фото з сайту школи. з основного і з фейсбуку з різних подій.
і викревлена інформація, про вчителів у відео або різні дивні слухи.
Тримбулька• сегодня в 14:13
звоните и пишите еще, гуглите как и куда
вы согласия на видео не давали
что-то в законодательство внесли в отношении таких видео
а кто там выше за такие видео, так вы ж не будете против, если учителя ваших детишек будут выкладывать, и их родителей в переписках и на собраниях.
в нормальных странах за буллинг учителей деточек и из школ выбрасывают, и немалые штрафы их папикам и мамикам.
вы согласия на видео не давали
Мейк-ап форева• сегодня в 14:15
Ответ дляСосиска_Втесте
Покажите видео? Или какая отмазка?
Кружите меня,кружите• сегодня в 14:17
Очікувано будуть поради про якісь скарги. Я би просто почала давати домашки у чотири рази більше, із постійною перевіркою виконання. І самостійні/контрольні через урок. Любите тік-токи знімати? Добре, достаємо подвійні листочки
ХвилювАллочка• сегодня в 14:17
Снова звоните или идите в полицию. Это беспредел, когда снимают и выкладывают без согласия.
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:17
Ответ дляКоренная киевлянка
какие троли пошли смешные
як би я рада була, щоб це було так, а не відео про мене
Говорю відверто• сегодня в 14:18
Ответ дляСосиска_Втесте
что там оскорбительного?
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:19
Ответ дляТримбулька
вы согласия на видео не давали
так, буду дізнаватись.
бо зараз взагалі працювати не хочеться.
і тим паче завтра іти і викладати перед ким? перед тими, хто таке пише в тіктоці?
бо зараз взагалі працювати не хочеться.
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:19
Ответ дляМяо мой мяо
И охота такую хрень придумывать
якби. не придумую. це є насправді.
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:20
Ответ дляМейк-ап форева
Покажите видео? Или какая отмазка?
ні, не покажу. щоб ще збільшити кількість переглядів!?
відео про мене за 10 годин набрало 1500переглядів. і далі збільшується.
Говорю відверто• сегодня в 14:21
Ответ дляСосиска_Втесте
так, буду дізнаватись.
бо зараз взагалі працювати не хочеться.
что пишут?
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:21
Ответ дляГоворю відверто
что там оскорбительного?
я розлучена. у мене пишуть, що я така погана (м´яко кажучи), що мене жодний чоловік не хоче. і приниження по зовнішності.
цього мало?
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:22
Ответ дляХвилювАллочка
буду....
буду взнавати куди і як. і щось робити.
Тримбулька• сегодня в 14:22
действий куча как себя защитить, вплоть до обращения к освітній обмудсменці
будьте выше, спокойнее, и защищайте себя законодательно
я месяца два назад читала, что наши детишечки нахватались в раша-тиктоке флешмоб по буллингу учителй с видео.
гуглите, изучайте и не ведитесь!!!
я реально смотрю на быдлоту на улицах подросткового возраста, и сочувствую педагогам.Потрясающих детей намного больше, но в каждом классе найдутся мудаки и такие же родители.
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:22
Ответ дляКружите меня,кружите
не вийде. вже кінець року. тут інші ситуації зараз.
жінка незаміжня• сегодня в 14:22
Ответ дляМейк-ап форева
Покажите видео? Или какая отмазка?
Гарно придумали, щоб не тільки одна школа передивилась, а й ще півкраїни, хто ж таке при здоровому глузді на порадниці покаже
Блакитна устриця• сегодня в 14:23
Ответ дляСосиска_Втесте
цього мало?
ви зараз це серйозно?!
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:24
Ответ дляБлакитна устриця
ви зараз це серйозно?!
тобто?
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:24
Ответ дляТримбулька
гуглите, изучайте и не ведитесь!!!
ось саме з цього тренду і в нас почалось
руки_Крюги• сегодня в 14:26
Ответ дляСосиска_Втесте
Поподробнее о странных слухах можно?
Тримбулька• сегодня в 14:26
Ответ дляСосиска_Втесте
в общем, гуглите как и что
если руководство школы не реагирует, защищайте себя сами
главное без эмоций и снижения качества преподавания
без работы не останетесь
репетиторством больше заработаете, сами за себя налоги заплатите для пенсии
без работы не останетесь
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:27
Ответ дляруки_Крюги
Поподробнее о странных слухах можно?
ні. навіщо. що ви хочете?
вияснити чи не я та вчителька на яку ви пишете або ваші друзі?
Тримбулька• сегодня в 14:31
Ответ дляСосиска_Втесте
напишите и спросите какие ваши действия, если полиция не реагирует
распишите, что данное видео влияет и на учебный процесс, и ваше моральное состояние, подготовку к урокам и т.д.
Сосиска_Втесте
• сегодня в 14:32
Ответ дляТримбулька
дякую