Летюча помилка• 12 мая в 23:12
Чим замінити майонез у салатах, щоб було смачно?
Йогурт пробувала, але щось не те. Може, є нормальні заправки
Уходя дверю не хлопать• 12 мая в 23:14
Сметана 15 Ялтинская, оливковое масло испания, вода, морская соль, чеснок, лимонный сок, зелень любая, горчица еще.
Чарочка діда• 12 мая в 23:14
Какие именно салаты? В некоторых без майонеза торба будет. Представляю себе шубу со сметаной или йогуртом
Луковая• 12 мая в 23:17
А навіщо заміняти? Він не шкідливий, і ложка майонезу не така калорійна, як ложка олії. Я сама збиваю майонез і нормально.
Я матуся, мені можно• 12 мая в 23:19
Ответ дляЧарочка діда
Я как-то шубу сметаной заправила. Так себе
Я матуся, мені можно• 12 мая в 23:21
Ответ дляЛуковая
Это точно. Майонез с низким процентом намного меньше калорий имеет чем растительное масло
Щебетушка• 12 мая в 23:25
А які салати Ви готуєте? Бо звичайні овочеві, я ніколи не їм з майонезом, а якщо щось типу Шуби то без нього ніяк, але Шуба в нас святкова, а не повсякденна страва
Чарочка діда• 12 мая в 23:27
Ответ дляЯ матуся, мені можно
И не у всех организьм воспримет )
Я матуся, мені можно• 12 мая в 23:28
Ответ дляЧарочка діда
И не у всех организьм воспримет )
Ну хоть не пронесло и то хорошо)
ПесиКот• 12 мая в 23:28
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Вопрос - а нафига? Какую цель преследовали? 😆
Я матуся, мені можно• 12 мая в 23:29
Ответ дляПесиКот
Майонеза не было, идти в магазин облом
Чарочка діда• 12 мая в 23:30
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Майонеза не было, идти в магазин облом
Дом без майонеза - это как дом без кота. Пустой
ПесиКот• 12 мая в 23:30
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Майонеза не было, идти в магазин облом
Аа, а то я подумала, что решили шубу диетическую сделать 😁
Рубаю олівлє• 12 мая в 23:31
Ответ дляДоль Чекомбана
Просто перестала готувати салати в які потрібно додавати майонез
Для мене Новий рік без Олівʼє - не свято. Саме тому майонез в мене зʼявляється в холодильнику саме в грудні
Сьогодні робила салат з яйцем, редисом, цибулею та зеленню, заправила просто сметаною. Мені було смачно
Я матуся, мені можно• 12 мая в 23:31
Ответ дляПесиКот
Та ну. Лучше тарелку салата того съесть нормального и успокоить душу. Без танцев с бубном
Доль Чекомбана• 12 мая в 23:32
Ответ дляРубаю олівлє
В мене немає жодних асоціацій свята з їжею.
Чесно навіть не згадаю коли останній раз їла олів’є
Сокодавка ще та• 12 мая в 23:34
Ответ дляЛуковая
Тобто, ви збиваєте ложку майонезу? Звісно, ні, мінімум склянку)
Луковая• 12 мая в 23:36
Ответ дляСокодавка ще та
В салат додаю ложку майонезу. Він кілька днів зберігається в холодильнику спокійно, там же оцет.
Сокодавка ще та• 12 мая в 23:38
Ответ дляЛуковая
Я себе знаю: якщо я збиватиму сама, то я жертиму його. Ну і святе діло - облизать ногу блендера) Тому їм покупний від гріха подалі
месяцкие• 13 мая в 07:59
Робила майонез сама.
Це всього лиш яйця, трохи олії і лимонного соку та гірчиці
Або купую нормальний майонез з тих самих інгредієнтів
ПесиКот• 13 мая в 11:51
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Тоже так считаю